szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Złop


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
jolka
2006-02-07
Email
Boze meczy mnie juz mój facet.Czy z kazdego chlopa jest taki zlop piwska. Dzien w dzien to samo.!!! Juz nawet nie czepiam sie go bo to nie ma sensu. Mam dosc!!!!
Goga66
2006-02-07
14:59:53
Email
Dużo facetów lubi piwo - rzecz w tym, ile i jak często go pija. Codzienne picie niestety grozi uzależnieniem. Poza tym piwo, to witamina B, lupulina (enzym, ktory wycisza, uspokaja i usypia) ale też mnóstwo kalorii - czego efektem jest tzw. mięsień piwny albo inaczej brzuch-piwo. Moja koleżanka rozwiodła się, bo jej mąż codziennie wypijał przed tv kilka piwek. Był uroczy ale w tym momencie - on wstawiony, ona trzeźwa juz nie mieli płaszczyzny porozumienia. Wolała być sama ze sobą niż sama w towarzystwie męża
pinkie
2006-02-08
11:35:55
Email
Mój też lubi piwo. I ja już nie mam nerwów, żeby mu robić o to awantury. Oprócz kwestii niezdrowego trybu życia, jest też kwestia finansowa - 4 piwa dziennie trochę kosztuje, no nie? Całe szczęscie, ze przestał palić. Wcześniej wyglądał jak kościotrup. A teraz, gdy przytył po rzuceniu palenia, narzeka, ze brzuch mu rośnie i ze chyba musi znów zapalić (jakby nie było innych sposobów na zrzucenie brzucha). Mam nadzieje,ze jak dziecko się urodzi i będzie musiał je kąpać i przebierać do późna w nocy, to się trochę opamięta z tym piwem. Zamierzam go bardzo zaangażować w opiekę nad dzieckiem.
Gosia
2006-02-08
11:47:42
Email
he he skad ja to znam...moj tez pije piwsko mowi ze kazdy facet pije.Szczerze to juz sobie odpusilam a po ostatniej kłótni jaka mielismy z tego powodu troszke przystopowal, juz nie 4 dziennie ale 2-4 razy w tygodniu po jednym.Ciekawe na jak dlugo?
jolka
2006-02-09
11:46:13
Email
Czyli wasi faceci tez tak złopią? Kurde może to ja przesadzam:( Sama nie wiem co o tym myśleć. Dzieki za odpowiedzi:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum