szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - PROŚBA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
nadia 45
2006-01-31
Email
KOCHANE zdecydujecie... czy 1% Waszego podatku przeznaczony będzie na rzecz kobiet przed i po leczeniu raka piersi.Pomożecie nam troszkę??????? Sama jestem amazonką od dwóch latek i zbieram na nasz nieoceniony Klub pieniążki.....Ośmieliłam się Was prosić o pomoc... ORGANIZACJA POSIADA STATUS POŻYTKU PUBLICZNEGO NR KRS 0000044163 KALISKI kLUB AMAZONEK ul. Staszica 28a 62-800 Kalisz tel.062 7530240 PKO BP S.A.I o.kALISZ 97102022120000560200244954
Reni
2006-02-03
22:05:45
Email
Popros sponsorow lub jakies fundacje,a nie nas!!!
Basia 26
2006-02-04
12:12:57
Email
Reni, no przecież po cos wymyślili ten 1%... dlaczego tak się oburzyłas?? zirnko do ziarnka... trzeba umieć zbierać łyżeczką od jednostek, nie tylko chochlą od mega sponsorów- to żadna sztuka...
reni
2006-02-06
11:12:28
Email
Dobra skoncz juz!!! Ciekawe czy ktos ci wysle pieniadze,jak przy dziecku kazdy grosz sie liczy!!!!
Goga66
2006-02-06
11:23:28
Email
reni - nie masz ojęcia, o czym piszesz - to 1 proc. można dać z podatku na jakieś stowarzyszenie zamiast do Urzędu Skarbowego i tak Ci to zabiorą i tak. Niepotrzebnie tak agresywnie do tego podchodzisz. Każda z nas może kiedyś być w sytuacji amazonek. A jest innych też wielu potrzebujących
Gosia
2006-02-06
11:29:10
Email
O co ci Reni chodzi?! Kobieta tylko poprosila tak jak pare innych osób!!! Co w tym zlego? Przeciez nikt cie nie zmusza na przeznaczenie tego jednego procenta...a jak nie przekazesz tego na jakis cel(darowizne) to wpadnie ten jeden procent w lapy naszych urzedasów wiec co jest lepsze. Nie musisz akurat dawac na amazonki, zajrzyj na strone www.jedenprocent.pl i sama zdecyduj.
waleczne serce
2006-02-06
11:59:46
Email
Od 2004 roku pojawiła się możliwość przekazywania 1% kwoty podatku na organizacje społeczne. Uważam, że to świetna sprawa, bo sam możesz decydować na co zostanie przeznaczona część twojego podatku. W przeciwnym razie o przeznaczeniu tej części twoejego podatku będzie decydował urząd skarbowy. Większości z nas nie stać na wspieranie organizacji społecznych z naszych pensji. Ten przepis pozwala nam przekazać kwotę (1% podatku) naszego podatku, który i tak musimy zapłaćić na wybrany przez nas cel. Ja w tym roku wspieram Monar Kotańskiego. Procedura jest prosta: Aby przekazać 1% podatku na działalność organizacji , należy wypełnić odpowiednia rubrykę w formularzu PIT, a wyliczona sumę przelać na konto stowarzyszenia. To naprawdę proste i zajmuje niewiele czasu. - Po pierwsze należy ustalić wysokość podatku za rok 2005 - Teraz trzeba obliczyć 1% tego podatku. Otrzymaną kwotę należy wpisać odpowiednio- w rubryce 179 w formularzu PIT-36 lub w rubryce 111 w formularzu PIT-37. Otrzymana sumę zawsze należy zaokrąglić do dziesiątek groszy w dół (np. 10,73 zł do 10,70 zł) - Obliczoną sumę 1% należy przekazać na konto organizacji przelewem na poczcie, w banku lub przez internet do 2 maja 2006 roku, ale koniecznie przed złożeniem formularza PIT w urzędzie skarbowym. W tytule wpłaty należy wpisać: "1% podatku dla ... "(organizacja, którą wpieracie)
agnieszka74
2006-02-06
21:47:13
Email
hmm..węszę znowu prowokację...
nie sądzę zeby któras z forumowiczek tak napisała.
Doti
2006-02-06
22:06:54
Email
Aga, Ty to masz nosa...

waleczne serce
2006-02-07
08:58:40
Email
bo to była reni jusis
agnieszka74
2006-02-07
15:53:43
Email
No nie !!!!!!
Takiego kindola to ja nie mam ;)))))))))))
anka74
2006-02-07
17:19:53
Email
żEBYBYłO JESZCZE PROśCIEJ niektore organizacje zostawiaja w urzedach wypelnione druki ze swoim adresem i nr konta podatnik tylko wpisze swoje dane kwote i na poczte. A renia to faktycznie nie nasza...
nadia45
2006-02-08
12:24:14
Email
Kiedy zwracamy się o pomoc do osób indywidualnych czasami zdarzają się również takie reakcje jak reakcja Reni...Wynikające z niezrozumienia i niepotrzebnej podejrzliwości...Pocieszający jednak jest fakt, że większość ludzi przychylnie i ze zrozumieniem podchodzi do spraw amazonek czyli kobiet, które zachorowały na raka piersi.Tak... wielu jest potrzebujących, na każdym kroku można spotkać numery kont bankowych i prośby o wsparcie finansowe. Ale przecież Droga Reniu mam prawo prosić również i ja w imieniu wielu chorych kobiet o drobną pomoc. Nikogo nie namawiam ani nie nalegam.Jeśli Państwo daje taką mozliwość przekazania 1% podatku na rzecz różnych potrzebujących , nie tylko na amazonki to dlaczego nie wykorzystać tego? Dziękuję wszystkim przychylnym mamom za odparcie ataku;)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum