szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Emka-daj znaki życia:-)!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kyja
2006-01-27
Email
Emka, daj znaki życia!! widziałam Twoje wpisy w dziale fotek.Jestem ciekawa jak tam Ania Mania?pisz;-)!!!
Anula
2006-01-28
12:25:01
Email
Ja też juz rzadziej tu zaglądam (brak czasu) ale Emki faktycznie dawno nie było. Czekamy:-)
emka
2006-01-28
23:11:19
Email
Hej Kochane - w dziale fotek wytłumaczenie nieobecności :)
A Ania? Rośnie rośnie i rośnie :)
Pewnie jak i Wasze pociechy :) Nas zdumiewa codziennie nowymi "osiągnięciami". Dzisiaj zaczęła mówić swoje imię. Brzmi to tak bardzo miękko i coś w stylu "anja".Przesłodkie. Pewnie do jutra zapomni ;)
Chodzi już bardzo ładnie. O co się ją poprosi to poda, szafki ją przyciągają ale jak poproszę by je zamknęła to zamyka, no cudo. Nawet papierki z podłogi zbiera i wyrzuca do kosza - ja jej tego nie uczyłam! Musiała babcię podpatrzeć, na pewno nie nas ;)
I stała się maniakiem Teletubisiów. Czy Was też już to dopadło? Jak tylko zobaczy komputer to klepie rączką w krzesłko by ją na nim posadzić i jeczy pokazując na komputer (nie mamy TV). A dzisij wymyśliła nowy sposób trzemania piłki - w zębach. POza tym uwielbia wkłądać i wyciągać pranie, siedzieć w wannience/misce na pranie, a już najlepiej jak tata biega z nią w tym urządzeni po całym domu (wkleję fotki to się uśmiejecie :)I ostatnia zmora ;) - ciągle nas męczy byśmy ją wozili (ciągali po podłodze) na pluszowym psiaku. Biedna babcia już jest trochę zmęczona.. I takie to uciechy są z moją córeczką.
Aktualnie mamy obie grypę, więc mam chwile by tu zaglądać.
Kyja ściągnełaś mnie telepatycznie Czy ta choroba to Twoja sprawka? ;) Ale to miłemóc tak w końcu w łóżeczku poleżeć :))) Ania na szczęście całkiem dobze to znosi, jedyny objaw to gorączka, nawet kataru nie ma, więc nie jest źle :)
Całujemy mocniutko e&a

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum