szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - ASIA.. gdzie się podziałaś??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kamila
2006-01-23
Email
Kolejna mamuśka uciekła z forum... hmmm Aśka! Odezwij się! Wiedźmy... lecimy!
kyja
2006-01-23
12:45:16
Email
odpalamy miotły do Jaworzna!zdaje sie,ze tam mieszka Asia;-]]
Kamila
2006-02-16
13:20:07
Email
No i nie ma Asi... :((((
aska
2006-02-16
16:25:58
Email
jestem jestem.... ale przylatujcie!!! uhmmm miło, że się o mnie upominacie. Faktycznie mniej teraz zagladam na forum a i pozmieniało się ono troszkę. Przywiązałam się do starych forumowiczek, miałyśmy dzieci w podobnym wieku co wiązało się z podobnymi problemami. A teraz chyba nasze miejsce zajęły młode mamy, które mają swoje sprawy. Bez obrazy Kochane jesteście mile widziane!!! Ale jak wiadomo najbardziej zbliżają podobne kłopoty sprawy i zmartwienia.
no i te dziwne posty, dziwnych osób.... prowokacje itp.
jeśli jednak mogłabym sie na coś przydać - wracam!
Kamila
2006-02-16
17:03:08
Email
W końcu! Co słychać u małej Oli? Wkleiłabyś jakąś fotkę.. na pewno urosła! Jak się macie?
Eryka
2006-02-16
18:40:01
Email
Stare forumowiczki! Aga74, Julia, Kyja, Kamila, Asia, Agata, Jagoda, Sylwetka, Asteria, Sylwia, Punta, Emka, Ewka, Monga, Andzia, Anaisia, Michalina, Isia, Monisia, Mati81, Gigabyte, Ela ... (mam nadzieję, że nie pominęłam nikogo, a jeśli tak to przepraszam, piszę tak na szybkiego) Ja też za Wami tęsknię. Wprawdzie mój dzidziuś jest znacznie młodszy, ale to z Wami "spędziłam" prawie całą ciążę. I zawsze mogłam liczyć na wsparcie. Nie znikajcie z forum wiedźmy kochane, bo będzie Was strasznie brakować. Pewnie większość z Was porwacała juz do pracy i z czasem jest krucho, ale meldujcie się kiedy możecie. Gdy mam chwilę, to przeglądam dawne wpisy, kiedy Wasze brzdące miały po kilka miesięcy i mam jak znalazł gotowe recepty dla mojego Kacperka:))) Pozdrawiam Was serdecznie. Buziaczki dla internetowych cioteczek i ich dzieciaczków od Eryki i Kacperka
aska
2006-02-17
14:08:13
Email
co u Oli? Rośnie, rośnie - chyba będzie wysoką dziewczyną (po tatusiu), ale nadal szczuplutka. Że chodzi pewnie się domyślacie. Zaczęła bardzo przeciętnie, nie szybko, nie późno. Za to ma bardzo lekką mowę, z zadziwiającą łatwością przychodzi jej powtarzanie słówek. Uwielbia tańczyć!!! Ja nadal jestem na wychowawczym i ciesze się macierzyństwem. (dla niektórych poprostu nic nie robię ale nauczyłam się pozostawiać to bez komentarzy). Jak znajdę chwilkę wkleję parę zdjęć.
kyja
2006-02-17
18:03:28
Email
Asiu, fajne,że się odezwałaś:-))czekamy z niecierpliwością na fotki Oli:-)!!!!zaglądaj na forum częściej!!!
Agata
2006-02-23
22:41:28
Email
O fajnie Asiu, że się odezwałaś. Ja też ostatnio rzadziej tutaj wpadam i czasami mam takie odczucia ja ty - te dziwne posty, prowokacje. Chyba musimy zrobić porządek na forum.
Wiedźmy zarządzam generalne sprzątanie - za miotły i do dzieła hi hi
sylwia
2006-02-24
14:36:54
Email
Wiecie, ja się ostatnio przestaje dziwic, że Asia uciekła, zaczynam ja rozumiec, niestety. Czasem myśle, czy tez tak nie postapic, bo coraz więcej jakis prowokacji, że aż czytać się nie chce. Pozdrawiam wszystkie mamcie i brzuchatki.
Kamila
2006-02-24
21:17:18
Email
Sylwia tylko spróbuj mi umknąć! Już ja Cię dopadnę! W końcu mam najbliżej ze wszystkich wiedźm :)
sylwia
2006-02-25
21:11:43
Email
Kamila! To juz zaczynam przygotowania do twojego nalotu! Z której strony Cię wypatrywać?:)))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum