szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - AGATA! Gdzie się podziałaś???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kamila
2006-01-10
Email
Agato Bogusławo hehe gdzie się ukrywasz ostatnimi czasy... odezwij się moja droga, bo tęsknię! Może ta Bogusia Cię skłoni do powrotu ;)
Agata
2006-01-10
18:26:48
Email
Kamilko kochana...ty to wiesz jak mnie wywlec na świat. Ale obiecuję poprawę - skoro Kamila mnie na dywanik "wywlokła"....szczerą obiecuję poprawę:)
Pozdrawiam Was wszystkie i wiecie co....pamiętacie nasze wspólne gg-adanie....ach jak mi tego brakuje - może umówimy się kiedyś na wspólną pogawędkę - może w weekend?
Agata
2006-01-10
18:27:14
Email
Kamilko kochana...ty to wiesz jak mnie wywlec na świat.
. Ach...ostatnio miałam i jeszcze mam urwanie głowy. Wiecie jak to jest z zakończeniem roku w pracy - nawet musiałam zostawać w pracy po godzinach. Jeszcze jest niezły młyn...ale myślę, że niedługo to się uspokoi. Do domu wracam taka zmęczona, że nawet mi się nie chce do kompa siadać.
Ale obiecuję poprawę - skoro Kamila mnie na dywanik "wywlokła"....szczerą obiecuję poprawę:)
Pozdrawiam Was wszystkie i wiecie co....pamiętacie nasze wspólne gg-adanie....ach jak mi tego brakuje - może umówimy się kiedyś na wspólną pogawędkę - może w weekend?
Agata
2006-01-10
18:28:12
Email
A za tę Bogusławę czy jak tam to my sobie Kamila pogadamy he he
sylwetka
2006-01-10
20:14:54
Email
uff Agato jak fajnie, że jesteś Buziaki od Twej fanki!!
Kamila
2006-03-29
13:10:42
Email
Hej Agata! Czy Ciebie trzeba wzywać przez forum, żebyś się odezwała??? Czy mam odpalać miotłę??? Jak tam mała Sara? Mam nadzieję, że już wszystko dobrze, odezwij się proszę!!! Kamila i Kinia :)
sylwia
2006-03-29
20:27:38
Email
Kamila masz rację, cos Agata długo się nie odzywa:))
Kamila
2006-03-31
16:02:32
Email
Agata.. ostatnio raz... PLISSSSS wróć.... :(
Agata
2006-04-01
21:31:28
Email
Jetsem, jestem....choc przyznaję szczerze, że ostatnio bardzo rzadko - Ty i Sylwia wiecie dlaczego - najważniejsze, że mamy ze sobą inny kontakt. Pozdrawiam wszystkich serdecznie:)
Agata
2006-04-01
21:37:46
Email
A co u Sary - pochwalę się wam, że dziś mija tydzień odkąd Sarunia rozstała się z niuniem - i to w całkiem pokojowych układach:)
Kamila
2006-04-02
11:31:22
Email
Agata w końcu! Dzięki za zdjęcia Sary :) jest taka śliczna!!! Marzy mi się kiedy to moja mała będzie miała takie kucyki... a w tym fartuszku to prawdziwa pomocnica mamy :) naprawdę urocza! Super, że jesteś, mam nadzieję, że będziesz zaglądać częściej! Buźka :)
Kamila
2006-05-16
21:49:43
Email
Agata.. podobno miałaś wrócić na forum hmmmm jakoś nie widać Cię tutaj ;) proszę o wyjaśnienia :-)
Agata
2006-05-17
20:42:07
Email
Już staję do raportu....otóż
1. od 7-15 jestem w pracy
2.Potem po pracy jadę odebrać Sarę
3. potem trzeba zrobić obiadek
a po obiadku korzystając z ładnej pogody resztę dnia spędzamy bądź na działce bądź na placu zabaw bądź na spacerze
a po powrocie do domu kapię córcię, daję jej kolacyjkę i dziecię idzie spać - po czym jej mama bierze się za ogarnięcie domu (czyatj:pranie, zmywanie, sprzątanie - i mimo pomocy męża jest tego sporo.................a potem to już jest taka późna godzina, że tylko marzę o prysznicu i łóżeczku

I co usprawiedliwienie przyjęte???A swoją drogą to czułam, że mnie tu wywołasz ciotko Kamilo:):) Całuski dla Was
Kamila
2006-05-17
22:40:52
Email
Hmmm no niech Ci będzie.. wierzę, że jesteś zajęta.. sama wiem po sobie :) ale plissss zaglądaj częściej! Całuski dla Was!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum