szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Do Jagody lub Ewy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kamila
2005-02-07
Email
Dziewczyny czy możecie mi pomóc??? Dostałam dziś wyniki badań moczu...w sumie wszystko oki, tylko możecie mi powiedzieć co to jest Kwas askorbinowy wynik wyszedł ++. W osadzie moczu: nabłonke płaski - pojedyncze leukocyty 0-2 śluz Poj. pasma (cóż to??? w ciązy nigdy nie miałam..) Bakterie liczne Chyba dodatkowo zrobie posiew moczu... Przepraszam dziewczyny, że zawracam wam głowę, ale strasznie mi puchną nogi, szczególnie rano (butów nie moge włożyc) a o założeniu obrączki to mogę zapomnieć :(((((
kyja
2005-02-07
19:21:45
Email
kwas askorbinowy to chyba wit. c, pewnie zaraz dziewczyny sie odezwa;-]]
Jagoda
2005-02-07
20:07:36
Email
Kwas askorbinowy to witamina C. Oznacza się go dlatego, że jego obecność powoduje zaniżenie oznaczeń leukocytów, glukozy i bilirubiny.(++) oznacza że stężenie jest niskie. Śluz może pochodzić z dróg moczowych albo z rodnych - pojedyncze pasma to norma. Nabłonki pojedyncze też ok. Bakterie mogą być zanieczyszczeniem. Nie wygląda to na zakażenie, ja bym powtórzyła to badanie po pobraniu moczu jak do posiewu, "ze środkowego strumienia". Jakie masz ciśnienie? Trzeba jeszcze sprawdzić parametry nerkowe we krwi.
Kamila
2005-02-08
12:47:04
Email
Jagoda, czyli nerki sprawdzić poprzez pobranie krwi... Jak myslisz, od czego to puchnięcie???
Jagoda
2005-02-08
13:40:31
Email
Nie wiem. Bez zbadania pacjenta, a przede wszystkim zebrania dokładnego wywiadu i dopiero zlecenia dodatkowych badań nikt nie potrafi postawić rozpoznania. Przydałaby Ci się wizyta u internisty, który spradzi nerki, wątrobę, serce itd.
Ewka25
2005-02-08
18:16:40
Email
Kamila-koniecznie zrób posiew moczu i zbadaj poziom kreatyniny i mocznika we krwi, to puchnięcie nie bardzo mi się podoba:(
Kamila
2005-02-08
18:47:03
Email
Dziękuję kobietki! Jutro rano lęcę do doktora.... uffff te kolejki.....
Jagoda
2005-02-16
13:30:01
Email
Kamila, jak tam Twoje obrzęki?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum