szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Ciemieniucha


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
magda
2005-12-02
Email
Czesc mamuski! Nasze pierwsze malenstwo ma sie urodzic na dniach, a wlasciwie mialo sie urodzic 6 dni temu, ale chyba jeszcze nie chce. Mam jednak pytanie ktore mnie nurtuje - jak to jest z cimienucha? Jak sie ja pielegnuje? Jakich kremow uzywac, co robic? Dodam, ze mieszkam w Stanach, wiec prosze raczej o sugestie co te kremy maja zawierac, nic nazwy kremow, bo tu raczej nie dostane specyfikow, ktore mozna kupic w Polsce w aptekach. Dziekuje za dobre rady doswiadczonych mam i pozdrawiam cieplutko.
roma
2005-12-02
14:23:41
Email
witaj Magdo...mój Patryk miał ciemieniuchę..i wówczas zalecano mi smarowac główkę oliwką i szczotkować...Ciemieniucha zeszła. Po jakimś czasie niestety znów sie pojawiła i jak sie okazało powodem tego było podraznienie skóry na główce przez szczotkowanie, dodam, że robiłam to bardzo delikatnie...zgodnie ze wskazówkami!!!!!.Teraz mój maluszek ma przepisaną maść Laticort o składzie:Hydrocortisonum 17-butyricum 0,015 Vehiculum et conservans ad 15,0 Owa maść jest podobno bardzo skuteczna, zobaczymy:))) Pozdrawiam ciepło i życzę szczęśliwego rozwiązania....
ella
2005-12-27
13:57:09
Email
...
Basia
2005-12-28
21:33:23
Email
Moja Dominika miała dość mocną ciemieniuchę. Oliwkowanie i szczotkowanie niewiele dało. Bardzo skuteczne okazało się smarowanie dziecku główki Olejuszką ( olejek na ciemieniuszkę firmy Skarb Matki). Ciemieniucha zeszła po 3-4 dniach i na razie nie powróciła. Odpukać!!!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum