szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Rytm dnia naszych pociech


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
roma
2005-11-24
Email
Jaki rytm dnia mają Wasze pociechy bo mojej porujnowało sie wszystko przez kilka wyjazdów...tzn. powoli wszystko dochodzi do normy i ustalaja sie stałe godz. snu. Często rano o 10.00 i 14.oo...Pózniej gdzies tak około 17.00. Dodam, że mój szkrab skończy niedługo 4 miesiące.A jak zniosły wasze dzieci zmianę czasu...kąpałyście je np. przez jakiś czas według starego czasu???
MoNiSiA
2005-11-24
12:42:18
Email
U nas zmiana czasu nie była zauważona :) W bardzo podobnych godzinach śpi moja Julka, (właśnie się obudziła:) ) i bardzo dobrze śpi w nocy - zasypia godzina 20, 23 dojada i śpi zazwyczaj do rana, co mnie bardzo cieszy, często śpimy do 10 :)
ADA
2005-11-24
20:36:28
Email
U nas niestety zmaina czasu wpłynęła na Oliwkę.Od razu to wyczuła.Kapaliśmy ją o 19 i musieliśmy zejść na 18.Teraz staramy się przesuwać codziennie o parę minut,żeby znowu dojść do tej 19.W tej chwili kąpiemy ok.18.30.Po kąpieli jak zaśnie śpi do 6.30-7.00.Czasami zdarzy jej się wcześniej obudzić.W dzień zje,pobawi się i zasypia,a niekiedy przez cały dzień śpi tylko godzinę.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum