szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Kołyska


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Maminka Madzia
2005-11-23
Email
Mam prośbę o waszą opinie kochane na temat kołyski po urodzeniu. Wiem że to tylko na kilka miesięcy ale czy na początku dziecko może mieć samą kołyskę (widziałam śliczną z wikliny) a potem przejśc do łóżeczka. Moje warunki mieszkaiowe na razie nie pozwalają na wstawienie i łóżeczka i kołyski. Co myślicie o tym?
Michalina
2005-11-23
15:44:45
Email
Zawsze rozczulały mnie kołyski. Wydaje mi się, że to fajna sprawa, ale jak zauważyłaś na dość krótki okres czasu.
renya
2005-11-23
20:25:12
Email
Kołyska jest rzeczywiście rozczulająca, ale myślę, że przyda się na naprawdę bardzo krótki czas. Mój dzidziol przez jakiś czas spał w wózku, ale teraz już boję się zostawiać w nim maluszka (4 miesiące) na noc, bo mi "wyłazi" z wózka (tzn. tak się kokosi, że w pewnym momencie nóżki wystają poza gondolę - wygląda to zabawnie, ale nie wiadomo co może wykombinować coraz ruchliwsze dziecko). Jeśli jednak możesz sobie pozwolić na kołyskę na jakieś 2-3 miesiące - to dlaczego nie, bo później bez łóżeczka raczej się nie obejdziesz (chyba że masz zamiar spać z maluchem we własnym łóżku ;P). Pozdrawiam serdecznie
zerio
2005-12-27
13:58:06
Email
ciekawe...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum