szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Do agi74 i nie tylko:):):)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
monga28
2005-11-18
Email
Dziewczyny chciałam podziękować Adze bardzo mocniachno,za wsparcie którego mi wczoraj udzieliła.Do sedna sprawy zaraz dojdziemy.
Jakiś czas tu do was nie zaglądałam,bo chyba miesiące październik i listopad mogę zaliczyć do niezbyt ciekawych w tym roku.Najpierw z tą torebką ,potem wypadek mojej siostry,no,a teraz ja.12listopada mój mąż miał urodziny.Właśnie niedawno zepsuł nam się piekarnik(szyby pękły)no i pojechałam do mamci popiec ciasta.Popiekłyśmy z mamą ciasta ,rogaliki i makowiec ulubione mojego męża.No i kiedy wychodziłam od rodziców ,przed ich domem na przedostatnim stopniu potknęłam się i poleciałam jak długa.Schodziłam razem z wózkiem ,tam są cztery stopnie ,ale wysokie.No i oczywiście kochaniutki pies musiał mi skakać między nogami bo jakby inaczej. Martynce nic się nie stało ,wózek wylądował na czterech:):):)Ale ja mam paskudne zwichnięcie kostki i pęknięcie nad dużym palcem.Jestem teraz w szynie jeszcze dwa tygodnie ,a potem do gipsu na dwa.Ostatnio coś mnie bardziej zaczyna ta noga pobolewać.No i właśnie wczoraj zamierzałam poczytać co tam słychać na forum.Koło 19-tej moja córeczka zwymiotowała po kąpieli.Potem jeszcze raz.Zaniepokoiłam się bo to były takie chlusty.Ale podałam jej pierś bo się domagała i zasnęła.Pomyślałam sobie ,że może jej coś zaszkodziło.Siadłam do komputerka i zaklikałam do Agi na gg jednocześnie przeglądając forum.Nie będę komentowała niektórych wpisów ,bo nawet nie warto.Kiedy tak rozmawiałam z Agą moja córka znowu zwymiotowała,tym razem była już nawet rozpalona.Napisałam Adze ,że wzywam pogotowie.miało przyjechać do godziny.Mimo, iż jestem mamą dwójki dzieci,byłam spanikowana jak nie wiem.Moja córeczka ma 16 mscy i jeszcze nawet katarku nie miała.Patryk raczej mi też nie choruje.Więc, kochane ,Aga cały czas była ze mną w kontakcie.Podałam małej 1/3czopka ,mimo ,że na pogotowiu kazała podać zanim dojadą, to jeszcze upewniałam się Agi co i jak bo miałam tylko pyralginę.Gorączka spadła ,pogotowie dojechało ,Martynka dostała zastrzyk przeciwwymiotny i do rana spała jak aniołek.
Dziękuję bardzo Agnieszce ,że cały ten czas z nami była ,rozmawiała na gg z moim synem ,podtrzymywała nas na duchu i nie dała mi zwariować.Mąż był w pracy na noc.Kochana Agusiu dzięki za wszystko.Dzisiaj byliśmy u lekarza(ja kuśtykałam o kulach)mała ma jeszcze troszkę biegunkę ,ale już lepiej.Przepisała jej leki.Gastrolit i nifuroksazyd i jak się lepiej poczuje Martynka, pójdziemy zbadać kał.Dzięki za wsparcie z całego serca i Patryk kazał Cię bardzo uściskać.
Kochane forumowiczki nie wiem kto ma takie pomysły (chodzi mi o posty niektóre ostatnio),ale wiem jedno.To forum jest wspaniałe.Przyjęliście mnie tu cieplutko i zawsze mogę liczyć na was.Eryka była pierwszą osobą, która mnie ciepło powitała ,potem pokolei wszystkie ciepło mnie przyjęłyście.Michalina kiedyś ślicznie napisała ,że jak widziała zdjęcia Martynki wzruszyła się i pisała ,że jak nie znali płci dziecka to dziewczynka miałaby na imię Martynka.Wszystkie jesteście mi bardzo bliskie,jak mam jakiś problem i o nim napiszę zawsze mogę na was liczyć ,na wasze wsparcie i zrozumienie.Bardzo się cieszę ,że trafiłam na to forum i ,że poznałam takie fajne kobitki.Wczoraj jedna z forumowiczek-AGA-okazała mi wielkie wsparcie.Bardzo dziękuję!!!Wszystkim wam dziękuję ,że jesteście.Jesteście dla mnie ważne!!!
Pozdrawiam was cieplutko i ściskam mocniachno,duża buźka dla was.
P.S. Moja siostra dziękuje za pozdrowienia ,coraz lepiej sie czuje.
Eryka
2005-11-18
12:09:11
Email
Monguś i nawzajem:) Ty jeśteś wspaniałą i ciepłą osóbką. Masz niesamowity dar niesienia i rozsiewania pozytywnych emocji. Ucałuj od nas Martynkę i Patryczka. A co do Agi to też mogę potwierdzić, że jest świetną, bardzo życzliwą osóbką, która już niejednokrotnie udzielała mi rady czy pomocy. Aguś pozdrawiamy Cię serdecznie i synka Kubusia. Eryka i Kacperek
Julia
2005-11-18
13:38:31
Email
I to jest dowód, że to forum jest świetne i że jest potrzebne. Potrafimy wspierać się nie tylko słowami, ale i czynami. I żadne głupie wypowiedzi tego nie zmienią! Tak trzymać!! Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczek :o)
agnieszka74
2005-11-18
16:47:28
Email
Dziewczyny naprawde serdecznie Wam dziekuje .. Ale mnie miło zaskoczyłyście..:))))
Trzeba sobie pomagać !!! Zwłaszcza teraz gdy zycie jest i tak cięzkie... Pozdrawiam Was serdecznie i przesyłam buziaczki oraz życzę duuuuuuużżżo zdrówka Waszym maluszkom !!!:)))))


Agata
2005-11-18
18:29:02
Email
Dziewczyny jesteście poprostu kochane.....tu aż człowieka ciągnie.....i wiecie co......ciesze się, że tu trafiłam ponad rok temu
sylwia
2005-11-19
09:22:15
Email
Monguś, Agatko i inne dziewczynki wszystkie jesteście kochane. A Aga74? ..... No cóz, przecież to nasza pierwsza wiedźma:))))). Ach! gdzie ten Lublin?!!
Agata
2005-11-19
16:40:44
Email
Sylwia a jak tam miotła? Odkurzyłaś już? Bo moja czeka w pogotowiu......hihi
sylwia
2005-11-19
21:22:52
Email
Agatko, moja też! To co ruszamy na Lublin?
agnieszka74
2005-11-20
16:27:50
Email
OO rany !!!
Zlot czarownic w Lublinie !!!:)))

Kamila
2005-11-20
21:33:51
Email
Tak, tak, Aga jest THE BEST! W najtrudniejszych dla mnie chwilach zawsze była ze mną (i nadal jest :) tak jak z resztą Agatka (Bogusia hehe) i Sylwia :) Buziaki dla Was wszystkich dziewuszki! Jesteście kochane!
Agata
2005-11-20
21:36:08
Email
Oj Kamila!!!!!!! ty mi się nie narażaj...bo jak wsiądę na miotłę to zobaczysz co zrobię!!hi, hi
KOCHANE JESTEŚCIE
Kamila
2005-11-20
21:44:45
Email
Tak właśnie mi się przypomniało KOCHANA BOGUSIU, te wszystkie wcześniejsze nasze pogaduchy na GG, gdzie to godzinami siedziałyśmy przy kompach i gadałyśmy na forum... no jasne, że wtedy jescze nie pracowałyśmy i mogłyśmy sobie pozwolić, bo teraz.... ciągle mało tego czasu :( ale my zawsze dla siebie się znajdziemy... a ja kochana będę Cię prowokować, to może w końcu odpalisz miotłę i przylecisz!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum