szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - burza hormonów


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
roma
2005-11-13
Email
Od kilku dni biore cerazette i mam chyba jakies dziwaczne nastroje, niepokoje, płakac mi sie chce..Wy tez tak reagowałyscie na pierwszą dawke hormonów??
Michalina
2005-11-14
15:22:41
Email
Ja wzielam Depo-provere (zastrzyk - te same hormony co w Cerazette tylko w trochę wiekszym steżeniu) i miałam takiego doła i deprechę przez okres działania zastrzyku, ze powiedziałam sobie - nigdy więcej. Widocznie tak, jak ja reagujesz na te hormony. Nie da się normalnie funkcjonowac.
Doti
2005-11-14
23:21:18
Email
Ja właśnie zaczełam trzecie opakowanie cerazette, ale nic mi po nich nie jest. Michalina, ile kosztuje zastrzyk i jak długo działa??
Gosia
2005-11-15
07:57:14
Email
Ja tez bralam zastrzyk(42zl na 12 tygodni)i nic mi nie jest tzn. nie mam zadnych dołów ani deprechy,nawet sie dziwilam ze po zastrzyku przestalam plakac(czesciej mi sie to zdarzalo w ciazy z byle powodu)wiec od 2 miesiecy nie uronilam ani jednej lzy mi to pasuje. Maz tylko twierdzi ze zrobilam sie bardziej czapialska he he .Widac bardzo wiele zalezy od naszego organizmu :) Pozdrawiam ciepło
Michalina
2005-11-15
08:56:53
Email
Ode mnie zdarł za zastrzyk 70 PLN - może stąd ta deprecha :). Po Depo... miałam jeszcze plamienia i przytyłam 3 kg.
Gosia
2005-11-15
09:34:43
Email
Jak to z ciebie zdarl. Kupowalas od lekarza? Moja doktor dala mi recepte, poszlam wykupilam i wrocilam do przychodni na zastrzyk. Co do plamien to mnie o tym doktor uprzedzila narazie byly lekkie rzez 3 dni:)
Michalina
2005-11-15
10:11:23
Email
Jak poszłam na kontrolną wizytę do mojego ginekologa w 8 tygodniu po porodzie to od razu u niego kupiłam zastrzyk i on mi go zrobił.
Gosia
2005-11-15
10:27:04
Email
No to dalas sie naciagnac:( przykro mi. Moze lepiej zmien lekarza- zartuje oczywiscie jesli mu ufasz i do tej pory nie mialas zastrzerzen to ok poprostu lekarz chcial sobie dorobic:)
Gosia
2005-11-15
10:27:06
Email
No to dalas sie naciagnac:( przykro mi. Moze lepiej zmien lekarza- zartuje oczywiscie jesli mu ufasz i do tej pory nie mialas zastrzerzen to ok poprostu lekarz chcial sobie dorobic:)
roma
2005-11-15
15:03:39
Email
No chyba wszystko się unormowało, na szczęście..Doti czy często po cerazette są krwawienia?
Doti
2005-11-15
21:08:05
Email
Ja nie miałam ani razu żadnego krwawienia, plamień też nie. Teraz jak pójdę do lekarza to poproszę o zastrzyk. Co by tu nie gadać wyjdzie taniej. Ekonomia zwycięża..

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum