szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Znikam na tydzień


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Agata
2005-01-30
Email
Kochane znikam na tydzień. Jadę do moich rodziców z małą. Niech się dziadki nacieszą wnuczką. Tak w sumie to nie chce mi się jechać...przykro mi męża samego zostawiać...ale z drugiej strony...odpocznie sobie kochany i podgoni zaległości w dodatkowej pracy. umówmy się tak...jak mnie jutro nie będzie na forum to znaczy, że pojechałam....a jak będę to będzie znaczyć, że się rozmyśliłam. Hi,hi ja to ale kombinuje. Do miłego
Jagoda
2005-01-30
21:52:23
Email
Ty też sobie odpoczniesz :), tylko uważaj, żeby dziadkowie wnuczki nie rozpieścili za bardzo ;)!
kyja
2005-01-31
08:13:37
Email
a ja właśnie wróciłam od mojej mamy-bylismy tam tydzień, mama zajmowała się Misiem, wychodziliśmy z mężem na długie spacery (mama mieszka przy samych Izerach)bez Misia, trochę dziwnie się czułam bez wózka;-))Zobaczylismy prawdziwą zimę:-))ale teraz i do nas już dotarła.Odpoczęłam sobie, czego i Tobie Agato życzę:-)))
Mała
2005-01-31
09:09:21
Email
Masz racje Agato, odpoczniesz troszkę.Zrelaksujesz i anbierzesz nowych sił:).Zobaczysz że świat będzie wyadawał się piękniejszy po odpoczynku:).Kyja, ach to dlatego Cię nie było na forum:):):)
Mała
2005-02-02
10:27:45
Email
Agata chyba wyjechala:);mam nadzieję ze dobrze wypocznie:)
Agata
2005-02-04
17:56:31
Email
No dziewczynki. Wróciłam!!!! Ale żebym sobie jakoś extra wypoczęła to nie powiem. Moi rodzice to bardzo zajęci ludzie. Praca. Ale mama w nocy i tak wstawała na każde zapłakanie wnuczki, odciążała mnie w karmieniu małej i noszeniu.Poza tym mieszka tam też mój brat z rodziną. Szkraby były zachwycone obecnością kuzyneczki.Zmiana miejsca i tak dobrze zrobiła. Sarunia pierwsze dwa dni przespała prawie całe. W środę byliśmy na szczepieniu i była trochę marudna. Także jestem już w domku...pewnie za jakiś czas znów sobie taki wypad powtórzę. Było fajnie...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum