szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Roczek Ani Mani??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Michalina
2005-11-04
Email
Emka, czy Ania Mania nie ma dzisiaj swoich pierwszych urodzin? !! Wszystkiego NAJ!!!!
monga28
2005-11-04
16:14:48
Email
Ani Mani życzymy samych radosnych dni,uśmiechniętej twarzyczki ,wiele miłości i spokoju , dużo zdrówka ,wszystkiego naj ,naj ,naj.
Ściskamy mocno i trzymajcie się cieplutko.Duża buźka dla maleńkiej M&M&P

Julia
2005-11-04
22:17:36
Email
Kochana Aniu! Ja nie umiem układać takich ładnych wierszyków, jak Ty, ale składam Ci z całego serduszka najgorętsze życzenia zdrówka, szczęścia i pomyślności! Niech Twoja buzia jak najczęściej słodko się uśmiecha :o))))))))))) Bartuś :o) Mama oczywiście przyłącza się do życzeń!
MoNiSiA
2005-11-04
22:46:23
Email
Aniu, wszystkiego najlepszego; zdrowia, szczęścia, uśmiechu na Twej słodkiej buziuńce, radości z każdego kolejnego dnia i obyś była zawsze pociechą dla wpaniałych rodziców. Aniołku przesyłam najserdeczniejsze życzenia i pozdrowienia :*********
agnieszka74
2005-11-05
08:51:32
Email
Wszystkiego najlepszego...
Szczęścia i radości moc...
Ciepłego słoneczka co dzień...
Kolorowych snów co noc...
zyczy Kubuś z rodzicami :)))

Agata
2005-11-05
14:46:37
Email
Kochana Anulko Sara z mamą i tatą też składa ci najlepsze życzenia...byś zawsze była radosna i uśmiechnęta...no i wiesz byś dostała górę prezentów
Eryka
2005-11-05
16:13:52
Email
Kochana Aniu! Duże buziaczki od internetowej ciotki Eryki i miesięcznego Kacperka:)
Anula
2005-11-05
23:21:44
Email
Wszystkiego najlepszego dla mojej imienniczki Anuli-Maniuli z okazji pierwszych urodzinek!!!! Emka czekamy z niecierpliwością na fotki z imprezki:-)
renya
2005-11-06
10:17:15
Email
Anulek! Spóźnione, ale bardzo gorące życzonka: rośnij duża i przynoś wszystkim dużo radości! Przesyłamy buziaczki Renya i Alinka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum