szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Tatus mojego dziecka wciąż od nas ucieka :-(


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
@neczk@
2005-11-03
Email
Mam przesliczna corke i mase problemow. Nie wiem czy to jest normalne ale tatus Oliwi wciaz znajduje sobie zajcia poza domem (musze dodac iz przez 4 dni w tyg. nie ma Go w domu-praca za granica). W wolnej chwili siada przed komputerem i otwiera piwo zamiast towarzyszyc mi w wychowaniu prawie 8 mies corki. Ja juz nie wiem jak z nim rozmawiac?! Prosze pomozcie i napiszcie czy to jest normalne zachowanie???
agnieszka74
2005-11-03
10:27:22
Email
Normalne to to nie jest..
Moze podrzuc od czasu do czasu mu dziecko ..wkońcu Oliwka jest tak samo Jego jak i Twoja. a Ty w tym czasie zajmij sie sobą albo gdzies wyjdz.
Niech zobaczy jak to jest..moze wkoncu poczuje sie ojcem :))

agnieszka74
2005-11-03
10:28:01
Email
zapomniałam dodac ze musisz być konsekwentna...
@neczk@
2005-11-03
10:38:15
Email
Kiedy probuje naklonic Go aby zajal sie dzieckiem bierze ja ode mnie po czym zanosi swojej mamie ktora chetnie zajmuje sie oczekiwana wnusia. Probuje wielu rzeczy i przede wszystkim probuje rozmawiac ale to czesto konczy sie klotnia.
agnieszka74
2005-11-03
10:52:19
Email
to porozmawiaj z tesciową..Niech on nie bedziew taki cwany..
Ania masz gg ?? Mój numer : 4080900

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum