szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - córeczki tatusia ???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
z...ielony
2005-10-27
Email
Córeczki tatusia (i mamusi :) ) przyszły na świat 10 marca 2005 r. w Szczecinie. Jak na bliźniaczki i niewielkich rodziców były (chyba) ogromne: po 54 cm i 2880 i 2750. Żona męczyła się do 39 tygodnia !!! No i była cesara, choć żona do końca upierała się rodzić naturalnie. A potem nerwówka na porodówce ;) A wieczorkiem błoga cisza. W szpitalu maleństwa były "cud dziewczynki". Aż do powrotu do domu... Jak jedna przestała do druga zaczęła itd. itp.... :) Na dodatek nasi rodzice mieszkają daleko daleko... a dziś klopsy mają po 7 i pół kilo i chcą cały czas na rękach :( Do tego śpią iście książkowo: od pół do pół godziny... Żona jest najprawdziwszym twardzielem.
agnieszka74
2005-10-27
16:35:36
Email
To gratulacje dla żony..bo ja z jednym czasami ledwo wytrzymuje hehe ;)))
A i dla tatusia za to że jest wspaniałym tatusiem..:)))

renya
2005-10-27
20:56:28
Email
Witamy tatusia i jego córeczki ;))) Serdeczności i wyrazy uznania dla żony (moja Perełka ważyła 2900, a Twoja żona dwie takie nosiła pod sercem jednocześnie!). Wytrwałości i wszystkiego dobrego dla całej Waszej czwóreczki!

monga28
2005-10-28
01:44:35
Email
Gratulacje dla taty i mamy.Tata wspaniały facet,a mama super hiper dzielna kobieta.Pozdrowienia dla dziewczyn.Trzymajcie sie cieplutko.

Agata
2005-10-28
17:18:53
Email
Ja również gratuluję takich cudnych księżniczek....a zdradzi nam tatuś jak mają na imię?
No sorry ale my to juz jako baby z natury ciekawskie jesteśmy. Pozdrawiam
Agata
2005-10-28
17:43:52
Email
Dojrzałam w innym poście Eliza i Dominika...........piękne imiona

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum