szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Moje dziacko nie śpi po nocach


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Karmen
2005-10-26
Email
Witam wszystkich serdecznie~, mój synek skończył 2 latka i od 2 lat budzi się bardzo często w nocy. Czasem nawet co 1 godz. Jestem u kresu wyczerpania. Nie wiem on jesze nigdy nie przespał nałej nocy. Usypiam go niestety zawsze w wóżku i przwkładam do łóżeczka, gdyż on sam nigdy nie zaśnie. Czy ktoś z Was może mi posłużyć dobrą radą???
Agata
2005-10-26
17:28:59
Email
proponuję poczytać książkę "Uśnij wreszcie"...myślę, że na zastosowanie rad z tej książki nigdy nie jest za późno i nawet 2-latka będzie można nauczyć samodzielnego zasypiania. Pozdrawiam
anaisia
2005-10-26
17:50:59
Email
Witaj. Mój synek ma 2 lata i 3 mies i mam ten sam problem. Zdarza się, że kilka nocy pod rząd śpi w miarę normalnie, tzn budzi się tylko 1-2 na picie czy siku, ale są też noce kiedy wierci się, stęka i budzi co chwilę. Oczywiście nie przez całą noc, ale ja mam często tak, że jak sie obudzę i już go uśpię to trudno mi zasnąć. I potem ja się wiercę a on śpi już w najlepsze. rady z książki Usnij wreszcie nie pomagają, tymcio nie ma problemu z zasypianiem,tylko ze spokojnym snem. Tez mam jużtego dość, liczę na to ze w końcu z tego wyrośnie.
emka
2005-10-26
23:18:00
Email
Tu jest z grubsza opisane to co jest w ksiazce "Uśniej wreszcie" oczywiście nie tak dokładnie, ale zawsze to coś.
http://www.twojedziecko.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=116&Itemid=44
Myślę, ze powinnaś spróbować. to nie będzie łatwe, ale jesatem przekonana, że się uda. Dobrze by pomógł Ci ktoś przy tym tata, babcia. Samemu trudniej. Powodzenia ps. my sie właśnie przymierzamy do tej metody bo zaraz wracam do pracy

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum