szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - :(:(:(Moją siostrę potrącił samochód


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
monga28
2005-10-25
Email
Moją siostrę potrącił samochód kiedy wracała ze szkoły.Przechodziła na pasach,na przystanek autobusowy.Do domu już nie dojechała:(:(:(ale do szpitala.Jest bardzo potłuczona,ma nogę w gipsie, obdarty łokieć i jest w szoku.Rozmawiałam właśnie z mamą przez telefon i mówiła mi ,że kurtka i buty na śmietnik.Potrącił ją młody facet jechał z dzieckiem malutkim i żoną.Spieszył się z maleństwem do lekarza.Wiecie wszędzie moją siostrę zawiózł ,a potem pojechali z tym dzieckiem.Wziął adres od mojej siostry ,kontaktował się z moją mamą jak ona się czuje.Szkoda mi mojej siostry ,jak sobie pomyślę co przeżyła i nadal przeżywa.Ostatnio jakieś same wypadki nam się losowe przytrafiają.Będzie dobrze, ja jestem dobrej myśli.W każdym razie cieszymy się ,że żyje i nic poważniejszego się nie stało.Różnie mogło się zakończyć.Szkoda mi również tego faceta.Spieszył się z dzieckiem ,malutkim dzieckiem.Wtedy człowiek jakby nie myśli o innych rzeczach.Kurcze jak to wszystko się układa.
Pozdrawiam was bardzo cieplutko ,trzymajcie się i uważajcie na siebie.Duża buźka.


mati81
2005-10-26
00:03:15
Email
dużo zdrówka dla siostry:))))))) całe szczęście że już jest dobrze!!!

andzia
2005-10-26
08:04:00
Email
Szybkiego powrotu do zdrowia dla siostry.Buziaczki
Eryka
2005-10-26
14:27:58
Email
Monguś bardzo mi przykro. Dzięki Bogu, że siostra żyje. Myślę o Was cieplutko i pozdrawiam serdecznie:)
Agata
2005-10-26
17:20:58
Email
Uściskaj siostrę od nas...niech szybko wraca do zdrowia
agnieszka74
2005-10-26
18:21:46
Email
Monga pozdrów siostrę !!!
Niech wraca szybko do zdrowia !!! :))))

emka
2005-10-26
23:34:35
Email
Przykro mi :(
Ucałuj ją i pozdrów od nas.
renya
2005-10-27
20:39:13
Email
Serdeczne pozdrowienia dla siostry. Dobrze, że ominęło ją najgorsze... Niech wraca szybko do zdrowia!
Anula
2005-10-27
21:54:14
Email
Pozdrów siostrę!
monga28
2005-10-28
01:21:54
Email
Dziewczyny jesteście kochane.Bardzo wam dziękuję za tak ciepłe słowa.Wszystkie pozdrowienia i dobre słowo przekażę mojej siostrze.Byłam u niej czuje się już lepiej psychicznie,ale fizycznie wszystko ją boli i cierpi.Jeszcze te zastrzyki przeciw krzepnięciu ,o zgrozo 35 w brzuch codziennie o 13.30 ,bardzo ją bolą.Ale i tak jest dzielna ,ja jak tylko widzę igłę to jest mi słabo.
Dzięki wam bardzo kochaniutkie.Jesteście po prostu wspaniałe i bliskie mi bardzo.Pozdrawiam was i całuski ,ściskam mocno.

monga28
2005-10-28
01:24:13
Email
Tzn 35 nie tak od razu bo jakoś to tak napisałam.Przez 35 dni te zastrzyki.Całuski.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum