szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - profanacja forum dla kobiet ?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
z...ielony
2005-10-24
Email
Wiem, że wlazłem w buciorach na forum dla kobiet ale jak tego nie zrobić, choćby dla mojej żony. Całą energię wkłada w nasze dwie siedmiomieięczne gwiazdy a teraz słodko(mam nadzieję) śpi... maluchy po wieczornym karmieniu (o 23 dostają ostatnią butlę, na śpiąco) wstaną o 6 rano i z miłą chęcią wskoczą w ramiona "wypoczętych" rodziców. Teraz mam urlop więc będę z nimi nie tylko po 16-tej. To chyba tyle, a moje trzy babki są super... No właśnie... pozdrawiam
Eryka
2005-10-25
09:42:57
Email
Witamy szanownego tatę. Jakoś niegdzie nie znalazłam adnotacji, że jest to forum wyłącznie dla kobiet:) Miło poczytać wypowiedzi ojców, którzy tak ciepło mówią o swoich dzieciaczkach i żonie. Pozdrawiam serdecznie całą rodzinkę:)
z...ielony
2005-10-25
10:41:26
Email
Życzenia przyjęte :) Szkoda tylko, że pogoda pod psem no i maluchy od razu gorzej się czują
Aśka
2005-10-25
15:35:35
Email
witamy tatę, a może i mama czasem do nas zaglądnie.
agnieszka74
2005-10-25
16:21:10
Email
Witaj tatuśku !!! :)))
Miło ze i Panowie zagladają na forum...
Pozdrowienia dla mamy i dzieciaczków !!1:))

andzia
2005-10-25
20:29:11
Email
Witamy Tatusia! Dobrze ze mamy wsrod nas faceta i jego punk widzenia na Dzieciaczki Pozdrawiam :)
z...ielony
2005-10-25
21:25:37
Email
Nie spodziewałem się takiego miłego przywitania :) !!! Dziękuję Bardzo :) Męski punkt widzenia? Czemu nie, choć bardziej będzie pasował punkt widzenia taty :) A na razie siedzę na warcie: maluchy jedzą o 23 ostatnią butelkę do rana (przez sen) a to karmienie należy do mnie :) A jutro do lekarza :( jesienna pogoda zrobiła swoje...
Agata
2005-10-26
17:24:53
Email
OO...jak miło...wreszcie i szczęśliwy tatuś do nas zawitał
Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej...w tym "babskim" gronie (swoją drogą nie wiedzieć czemu faceci tak rzadko tu zaglądają)??
A może opowiesz nam coś więcej o swoich kruszynkach - chętnie poczytamy...a i oczywiście, żonę także zapraszamy
Agata
2005-10-26
17:25:59
Email
A właśnie jak tam po wizycie u lekarza- mam nadzieję, że dzieciaczki są zdrowe? Pozdrawiam
emka
2005-10-26
23:20:10
Email
Hej hej i ja witam. Nasz "tatus" tez tu zagląda, ale przez moje ramię ;) Pozdro
z...ielony
2005-10-27
11:04:02
Email
Dziewczynki, owszem dziękuję, czują się już lepiej. To juz chyba tak wszyscy na ta zmianę pogody. Z nosa leci a dziewczynki marudne. Na szczęście jest podręczna apteczka (Calcium, Nasivin i maść majerankowa). Wizyta u pediatrycy była tylko formalnośćią :) Ale przy okazji zaliczyliśmy bilans :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum