szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Jest mi zle :(((((((((


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2005-10-03
Email
Nie moge juz :( Od paru dni coś mnie wewnętrznie gnębi :( Mam wszystkiego dość i ciągle mi się chce plakac (i placze) :((( Czuje sie tak strasznie samotna...Wiem ze mam Julie, rodzicow,ale tak bym chciala miec ojca dla mojego dziecka ;((( Ciagle na ulicy widze rodzicow zajmujacych sie wspolnie dziecmi i łzy stają w oczach :( Dlaczego moje dziecko nie ma takiej szansy? Dlaczego to takie niesprawiedliwe?! :((( Od urodzenia Julii jej "tatuś" widzial ją moze 10razy po 2 godzinki!!! To żałosne!!! Jak takie gady mogą po naszej planecie chodzic!? Wogóle się o nią nie pyta! Wiecie co? Bycie ojcem nie rozchodzi sie o pieniadze chociaz i to bylo marne z jego strony, bo dla niego 300zł od urodzenia (czyli od 3 miesiecy jej zycia) jest naprawde wielką sumą! Sam sobie używa wszystkiego; kolegów, imprez, dziewczyn! Na inne ma pieniądze! Gdyby nie rodzice pewnie nie dałabym rady! Ale i ja sobie próbuję radzić, na swoje sposoby. Czuję się strasznie :((( Nie wiedziałam że takie "coś" jak on może być takim egoistą! Przepraszam, że to piszę, ale uwierzcie, że mi jest strasznie zle! :(((( Tak bardzo Wam zazdroszczę ;((((((((((((((
Aśka
2005-10-03
19:32:13
Email
gdybym byla blisko Ciebie, mocno, mocno bym Cię uściskala i pomilczala sobie obok Ciebie a Ty moglabyś się wyplakać, wyżalić..... szkoda, ze nie mamy takiej mozliwości. Mimo wszystko pragnę dla Ciebie aby smutki szybko zniknęly!!!
nina
2005-10-03
21:58:14
Email
Monisiu czasami tak jest w zyciu ze zbiera nam sie na płacz i jest nam zle myslimy ze wszysto co w koło jest takie dobre lecz czasem tak niejest czasem dla dziecka wystarcza matka bo ona otacza ja nazwyczajna troska i miłoscia .A z czasem kto wie może poznasz wkoncu kogos kto obdazy Ciebie i twoja córeczke czuła miłoscia . pozdrawiam i trzymajs sie badz zawsze tej dobrej mysli
MoNiSiA
2005-10-03
22:53:07
Email
Nawet nie wiecie Mamusie, ile znaczą takie słowa. Dziękuję :*******
andzia
2005-10-04
08:18:44
Email
Monis nina ma racje jestes super fajna i sliczna dziewczyna, Julia jest piekna Ksiezniczka. Napewno poznasz kogos kto bedzie wart was obu, kogo sama wybiezesz.A ten koles jest skonczonym dupkiem- zostawil dwie super Kobietki!Napewno bedzie tego załował! A jesli płacz ci pomga to płacz!!
Aśka
2005-10-04
09:52:45
Email
może to pocieszy wszystkie samotne mamy: moja siostra w wieku 23 lat zostala sama z dwójką dzieci. Córka miala wtedy niecale 3 latka a synek pól roku. Bylo to trudne dla niej, zawalil jej sie caly świat...bywalo róznie przez ten czas...staralam się być przy niej, ale wiedzialam, ze bliskość siostry nie zastąpi męskiej czulości... dużo by się rozpisywać... co najważniejsze - dzisiaj już nie jest sama, ma przy sobie faceta, świetnego, który kocha ją, jej dzieci Moja siostra dopiero teraz wie co to szczęście. ale na to tzreba bylo czasu. Diewczyny wiem, ze i wam sie uloży, bądźcie dobrej myśli. Zwyczajnie nie trafilyscie na tego ktory jest dla was, a on gdzies tam jest i czeka. wasze drogi z pewnoscia sie zejda. Pozdrawiam was wszyskie i sciskam gorąco!
monga28
2005-10-04
11:24:36
Email
Moniś kochana jestem całym sercem z Tobą i pamiętaj ,że nie jesteś sama.Nie będę tu sie rozpisywać bo znasz troszkę moją historię.Też trafiłam na takiego nieodpowiedzialnego faceta,sama wychowywałam Patryka prawie cztery lata.Teraz mam wspaniałego mężczyznę u mojego boku, ojca dla Patryka i świetną córeczkę.Moje życie teraz jest spokojne.Ale wcześniej nie zawsze tak było.Byłam często przybita,smutna i wiele razy płakałam ,że właśnie mnie to spotkało.Kiedy byłam z Patrykiem w ciąży i czytałam różną prasę na ten temat to chciałam krzyczeć jak widziałam szczęśliwe rodzinki z dzidziusiem.Bardzo cierpiałam i było mi ciężko.Dzięki rodzicom dałam jakoś radę.Pomogli mi bardzo dużo i wiele im zawdzięczam.Poznałam mężczyznę ,który jest bardzo odpowiedzialny za naszą rodzinę.Wspaniały kontakt ma z Patrykiem dał mu swoje nazwisko i zawsze powtarza ,że ma dwójkę wspaniałych dzieciaków.Kochana Monisiu ,wiem ,że cokolwiek bym nie napisała każdy ból i każde cierpienie jest inne.Nie zawsze będzie łatwo i bedą jeszcze trudne chwile.Ale pamiętaj ,że nie jesteś sama i masz wokół mnóstwo życzliwych osób na które możesz liczyć.Jesteś wspaniałą kobietą i świetną matką dla swojej Julki.Twoja córeczka ma wielkie szczęście ,że ma Ciebie.Ja już Ci to kiedyś pisałam i powtórzę jeszcze raz:
PODZIWIAM CIĘ MONISIU ,ZA TWOJĄ ODWAGĘ ,ZA WSZYSTKO CO ROBISZ ,WIELKIE JEST TO CO ROBISZ.
Dziękuję ,że jesteś!!!
Wszystko się ułoży,myśl pozytywnie.
Pozdrowienia od Martynki i Patryczka.Duża buźka ,trzymaj się cieplutko.
Uściskaj od nas Julkę.

MoNiSiA
2005-10-04
11:36:18
Email
Jesteście wspaniałe, dajecie wiarę na lepsze jutro i choć to tylko internetowy kontakt, to dla mnie jest to BARDZO DUŻO, jakoś od razu robi się lżej na serduszku! Będę Wam zawsze za to wdzięczna! Dziękuję...
mija
2005-10-04
14:38:48
Email
Hej Monisiu ! Pamiętasz ? Niedawno to Ty mi dodawałaś wiary w to, co robię. Jesteś silna i poradzisz sobie, chociaż czasami wydaje się to nierealne. Masz przy sobie Twój nawiększy na świecie skarb. Już niedługo zobaczysz, jakie to wspaniałe uczucie, kiedy przytuptają do Ciebie takie maleńkie nóżki, i kiedy obejmą Cię z całej siły maleńkie kochane rączki, i kiedy maleńka buzinka rozpromienieje w szczerbatym uśmiechu i powie Ci, że jesteś najukochańszą mamą na świecie, i że kocha Cię tak bardzo, że mogłaby Cię zjeść :)))) Te słowa wynagradzają cały ból związany z samotnością, z tym, że ciężko samej borykać się z tym wszystkim, z tym, że wieczorem po całym ciężkim dniu chciałoby się po prostu przytulić do ukochanego faceta... Dasz radę maleńka ! Popłacz sobie jeśli Ci to pomaga, a potem zrób coś tylko dla siebie... Powodzenia, uszka do gory !!!
samalandra
2005-10-04
21:54:35
Email
Monisia "z facetem źle ale bez faceta jeszcze gorzej". Tak mawia moja mama a teraz wnioskuję z twojej sytuacji że jest w tym troche prawdy. Nie myśl o tym bo to Cię pogrąży jeszcze bardziej w smutku. Pamiętaj o tym że jest na świecie ta jedna mała osóbka która kocha bezwarunkowo i która swoim istnieniem, podtrzymuje nas przy życiu w tych najtrudniejszych chwilach------kochane dziecko. Gorąco pozdrawiam, ściskam, i wierzę że złe dni miną i znowu uśmiech zagości na twych ustach.
emka
2005-10-05
00:00:29
Email
Monisiu Kochana Ja też Cię tulę bardzo bardzo mocno. I całym sercem jestem z Tobą.
Najchętniej to bym se popłakała razem z Tobą bo mam ostatnio jakiś gorszy czas. Płacz, bo to pomaga. Mi tak ciężko te łzy ronić, a bardziej się wściekam i złoszczę i to jest dużo gorsze. Łzy przynoszą ukojenia a złość nie.
Ściskam Cię
Gosia
2005-10-05
10:10:31
Email
Monis nie martw sie wszystko sie ulozy a łzy zawsze sa potrzebne, to troche oczyszcza i dobrze ze potrafisz to z siebie wyrzucic. Calym sercem jestem z toba.Pozdrawiam

Asteria
2005-10-05
11:20:26
Email
Moniczko kochana, oboje z Janiskiem sciskamy Cie mocno, calujemy z calych sil a Janisek sie usmiecha, od tego usmieszku wszystkim robi sie cieplej na serduszku, zapewne jak i od usmieszku twojej sliczniutkiej myszki. Sprobujemy znalesc Twoje gg w archiwum, wyslemy Ci cos z Janiskiem. Caluski jeszcze raz
Anula
2005-10-05
22:34:12
Email
Monisiu ja też gorąco w to wierzę że los się do Was jeszcze uśmiechnie. Możesz mu przecież troszeczkę pomóc:-) Nie odwracaj sie od ludzi, również od tej brzydszej płci:-) Ja jestem zdania, że nie ma nic na siłę. Jak on nie chce, to niech się wypcha! Kiedyś na pewno będzie tego żałował... A Julka codziennie wynagradzać będzie Ci to, że jesteś dla niej wspaniałą mamą. Trzymam kciuki!!!
agnieszka74
2005-10-06
08:33:11
Email
Monisiu popieram post Andzi..
Jestes ładną, atrakcyjną, silną i inteligientną kobietą a mała jest ślicznym dzieckiem i napewno znajdzie się facet, który będzie wart Waszego uczucia.
Nie poddawaj się, miej oczy "szeroko otwarte"...a moze rozejrzyj się dobrze wokół siebie moze juz ktos taki jest ??:)))
Pozdrawiamy wraz z Kubusiem :))


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum