szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - wscipscy tesciowie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
nina
2005-09-30
Email
witam wszystkie czatowniczki niewiem jak wy ale wydaje mi sie ze mam mały problem i niewiem jak go rozwiazac od roku jestem mezatka , mieszkam z meżem jego rodzice mieszkaja nieopodal oraz jego rodzenstwo wydaje mi sie ze mnie kontroluja a raczeje próbuja kontrolowac zaczynam czuc sie jak w jakims wiezieniu . Problem polega na tym ze ja wychodzac za maz przeprowadziłam sie z innej miejscowosci do meza .Od poczatku czułam jak by mnie tesciowie i jego rodzina sledzili i kontrolowali a polega to na tym ze czesto przejezdzaja obok bloku patrzac sie w moje okna wczesniej wpadali na wizyty co 2 dzien oprócz tego przed zajsciem w ciaze byłam palaczka , maz i rodzice jego niepala , po ciazy zaczynam sobie popalac dzis znów widziałam tesciów jak jechali pod moim oknem a tesc kiwał do mnie palcem ze pale niewiem co robic zaczynam poprostu czuc sie zle i miec juz dosyc
agnieszka74
2005-10-01
10:42:11
Email
Hej Nina !!
Moze to przypadek ze tak czesto przejezdzaja kolo Twojego domu ??
Spytaj kiedys niby zartem : a mamusia z tatusiem co tak czesto przejezdzaja koło nas ??? Kontrolujecie mnie czy się stęskniliście ??? A moze mamie sie podobają moje firanki ??: )))))
andzia
2005-10-01
11:00:23
Email
Agnieszka ma racje zapytaj zartobliwie i zobaczysz co odpowiedza.To co napisalas faktycznie wyglada na kontrolowanie Ciebie nie daj sie!!!
nina
2005-10-01
12:16:39
Email
dziekuje wam bardzo za rade i chyba tak sie spytam :))
MoNiSiA
2005-10-01
12:43:15
Email
Skoro teść kiwał palcem na to, że popalasz to może mają na uwadze też zdrowie maluszka? Może dlatego sprawdzają jak sobie dajesz radę - chociaż pewnie tak nie powinno być. Pozdrawiam i popieram Agę.
nina
2005-10-02
23:16:20
Email
Dominisiu uwazam ze jestem juz na tyle dorosła ze chyba wiem co robie wkoncu swoje lata mam nie mam juz nascie lat i pale na balkonie a nie w poblizu dziecka zreszta to jest moje drugie dziecko bo pierwsze jest juz duze

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum