szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - SPRZEDAM


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Aśka
2005-09-24
Email
podpatrzę pomysl od Andzi - bo bardzo dobry!
Aśka
2005-09-24
18:43:37
Email
Dziewczyny, sprzedam kombinezon Coccodrillo, Ola korzystala z niego przez 5 mcy. Jest rozmiaru 74, my zakladalyśmy już dużo wcześniej, na zdjęciach Ola ma może 62-68. Ma chowane butki i rękawiczki, jest w bardzo dobrym, powiedzialabym idealnym stanie.Ma bardzo wygodne dwustronne zapinanie. Myślalam tak o 80 zl.

Aśka
2005-09-24
18:44:11
Email
:-)

Majjka
2005-10-15
16:52:58
Email
Bardzo fajny ale moja mała korzysta z ubranek 68-74 i obawiam się że mi do tego nie wejdzie a szkoda
Doti
2005-10-15
17:30:52
Email
Aśka, świetny kolor ścian. Możesz podać jakiej firmy farba i symbol. Jestem w trakcie remontu i właśnie chce coś takiego u siebie. Jak samopoczucie z takim kolorem, nie jest zbyt przytłaczające??Pozdrawiam
Aśka
2005-10-16
14:10:13
Email
ja polecałabym jednak farbę DEKORAL AKRYLIT W, mieszaną na zamówienie jaką kładliśmy w pokojach, warta polecenia (ważna wskazówka malować raz - po drugim malowaniu jaśnieje). Ten malinowy ze zdjęcia jest na korytarzu, tańszej firmy (nie będę pisać jakiej aby nie robić antyreklamy) i jesteśmy bardzo NIEZADOWOLENI !!! Nie polecam ! Po jakimś czasie wyblaka, matowieje, wychodzą plamy. A kolor jako taki bardzo przyjemny, nie przytłacza...
Aśka
2005-10-16
14:13:26
Email
Majjka - kombinezon jest dokładnie na 74, ja go zakładałam za wcześnie, dużo za wcześnie bo nie miałam innego, a kupiłam za duży. Oli nie wychodziły rączki z rekawków i nóżki z nogawek (a są nawet rękawiczki i materialne buciki przy kombinezonie)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum