szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Ból głowy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anika
2005-09-22
Email
Cześć. Mam pytanko. Od dwóch miesięcy boli mnie głowa, a od tygodnia ból jest tak silny, że nawet leki przeciwbólowe nie pomagają. Jestem już po tomografi komputerowej głowy, ale nic nie wykazała. Cisnienie tez mam prawidłowe. Od około miesiąca nie karmie juz małej piersią, wiec zastanawiam się czy to nie jest spowodowane hormonami. Jeśli ktoras z Was miała podobny problem to prosze napiszcie coś. W przyszłym tygodniu ide na dodatkowe badania krwi, ale straciłam juz nadzieję, że lekarze mi coś pomogą. Pozdrawiam.
emka
2005-09-22
23:06:18
Email
Buuu. Przykro mi :( Mnie zasadniczo rzadko boli głowa, chociaż gdzieś chyba czytałam, że podczas karmienia może się tak zadarzyć, że właśnie boli. I mnie chyba nawet bolała, na początku, teraz już nie. Ale Ty już przecież nie karmisz.. POszukam, to może gdzies znajdę info na ten temat.
Trzymaj się cieplutko :) I bez bólu.
emka
2005-09-22
23:14:32
Email
Znalazłam. To chodziło o zastój w piersiach, towarzyszy często temu silny ból głowy. Ale to nie jest Twoja sytuacja. Chyba, że odstawiłaś maleństwo gwałtownie i jeszcze Twoje piersi produkowały dużo mleczka. Wtedy moga zrobic się zastoje właśnie. POdaję link: http://www.lmm.pl/porady/karmienie/zapalenie.html
Ale z tego co piszesz to nie sądzę, żeby to o to chodziło. Tak podaję na wszelki wypadek.
Jeszcze raz trzymaj się ciepluchno. Może inne kobitki miały podobnie?
anika
2005-09-23
11:17:53
Email
Dzieki emka za pomoc, ale chyba zastoje mi juz nie groza, bo dosyc wolno odstawialam mala od cycka i mleko poprostu samo mi zanikło. Sama juz nie wiem co jest grane, najbardziej zlosci mnie to, że juz od samego rana musze brac leki przeciwóblowe, które tak naprawde niewiele pomagają.
asteria
2005-09-23
15:55:05
Email
Powoli wracam, na forum, dawno mnie nie było, ale to długa historiaaaa....A co do bólu, mnie tez sie zdarze po ciąży wcześniej niż kiedyś. Szczególnie dokucza mi w okolicy zatok, jeszcze tak źle nie było żebym musiała sie wybrać do lekarza. Ale ból jest częstszy i czasem bardziej uporczywy. Oczywiście pogrzebałam i znalazłam, że przyczyn może być kupa. Począwszy od migreny, przez bóle napięciowe czy nerwobóle, bóle wskazujące na infekcję bądz zmiany w obrębie mózgu lub inne bóle. Tutaj jest fajna stronka na ten temat. Jest jedna choroba której towarzyszy ból, w sumie mało na jej temat wiadomo, ale nie jest to nowotwór ani też wynik infekcji itp. Pooglądaj :) Może dowiesz się więcej i uda Ci się coś z tym zrobić :) http://klio.umcs.lublin.pl/~drumil/pio/glowa.html i jeszcze jedna http://www.resmedica.pl/zdart50113.html
anika
2005-11-18
17:04:10
Email
Cześć. Mama nadzieję, że ta moja przypadłość Was nie dotknie, ale troche o niej napiszę na wypadek gdybyście miały jednak z tym doczynienia. Szczegołnie zagrożone są mamy siedzące całymi dniami z dziecmi same w domku. Tak wiec zaliczyłam chyba wszystkich lekarzy i badania zanim wybrałam sie do neurologa. Mój problem to napieciowe bóle głowy. Od 6 tygodni biore lek o nazwie Amitryptylinum. Generalnie używany jest do leczenia depresji, ale w mniejszych dawkach działa on przeciwbólowo. Czeka mnie jeszcze 8 tygodni tej kuracji. Nie potrafie Wam do konca wyjasnic skad sie bierze ta choroba i jak ten lek ja zwalcza. Niestety lek ten ma ogromne działanie uboczne. Jak kazdy lek antydepresyjny zwala z nóg. Sama zmniejszyłam sobie jego dawke bo po tej przepisanej przez lekarza poprostu nie mogłam funkcjonować. Cały dzień bym spała, a przecież trzeba sie dzieckiem zająć. No i samochodu nie moge prowadzić :-( Mój wujek, który też jest lekarzem poradził mi abym do miminum ograniczyła noszenie dziecka i ciezkich przedmiotów. całe szczeście że Nadka jest juz mobilna i nie musze wszedzie jej zanosić. Dzieki za możliwość wygadania się :-) W razie czego służe pomocą. Pozdrowionka.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum