szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - pleśniawki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kaśka
2005-09-16
Email
Cześc dziewczyny,potrzebuje niezwlocznie waszej pomocy i porady.W jamie ustnej mojego synka zaobserwowalam białwe plamki i zacieki,a języczek jest już prawie cały biały.Nie wiem co to,bo ponoć pleśniawki to jakieś małe pęcherzyki i brodawki,czym mogę wybawić to białe "coś"z buziulki mojego szkraba nim będzie za późno??
odrobinka1
2005-09-16
15:10:08
Email
cześć.. kup Aftin w aptece, nie brudzi tak jak fiolet a również pomaga.. umyj ręce, zawiń na palec gazik jałowy, nasącz preparatem i lekko zcieraj biały nalot, a potem wysmaruj całą buźkę w środku.. ja tak robiłam przy moim Kubusiu jak miał podobny problem.. musisz być konsekwentna, bo jeśli do końca nie wyleczy się to nalot wciąż będzie powracał.. poza tym trzeba uważać , co dzieciaczek bierze do buzi i dokładnie wygotować a nawet posmarować w/w preparatem.. a w jakim wieku jest maleństwo?? pozdrawiam i życze dużo zdrowia
Aśka
2005-09-16
16:05:49
Email
ja również używałam Aphtin czy apftin nie jestem pewna jak się pisze, POMAGAŁO. Ja bezpośrednio wyciskałam kropelki na języczek i usteczka. Efekt był widoczny dość szybko. Pozdrawiam i powodzenia

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum