szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - niech ktoś mi napisze prawdę


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
majka
2005-09-15
Email
Mam takie jedno pytanie.Tydzien temu urodziłam córeczkę i wszystko bylo by dobrze gdybym na siebie przypadkiem w lustrze nie spojrzala;(plakac mi sie chce na sama mysl o tym;( tak sie roztylam w biodrach,ze szooook!!!!!!!!!Czy jest szansa,ze moje biodrawroca do dawnego stanu,w jakim czasie miednica wraca do normy.Prosze napiszcie mi prawde,jesli miednica sie po porodzie nie zwęża chcę to wiedzieć.prosze odpiszcie mi....
agnieszka74
2005-09-15
15:51:42
Email
Hejj Majka !! Ja mam ten sam problem, ale Ty jeszcze nie powinnas sie przejmowac..jestes dopiero tydzień po porodzie.
Mozesz sie jeszcze baaaardzo zmienic. za trzy miesiące mozesz byc chuda jak patyk. To zalezy od wielu róznych czynników: karmienie piersią-przy czym jedzenie niesmazonych i nietuczących potraw, wiek, hormony, tendencje do tycia itd...
Narazie daj sobie spokój...Twój organizm musi dojsc ze sobą do ładu..
Pozdrawiam cieplutko !!!!

elisabetta
2005-09-15
21:27:28
Email
Hi!! Nie masz się co przejmować, dzidzia Ci pomoże zrzucić zbędne kilogramy. Miałam to sama...jak patrzę na zdjęcia jak wyglądałam po porodzie to nie mogę w to uwierzyć... a miałam co zrzucać bo przybrałam prawie...30 kg. Teraz ważę 53 ;-)))) będzie ok!!!
agnieszka74
2005-09-15
22:10:10
Email
elisabetta jak to zrobiłas ??? Ja przytyłam tez ok. 30 i mam o 20 wiecej niz przed porodem. Co prawda Kube karmiłam tylko dwa mies. Jak mozesz daj swoje gg..Moje: 4080900
anaisia
2005-09-16
07:53:26
Email
Ja tez ważę prawie 10 kilo mniej niż przed ciążą. Nie wiem jak to zrobiłam i robię dalej bo objadam sie bardziej, nie ćwiczę a wchodzę w rozm.38! Chyba zmienia sie przemiana materii...
punta
2005-09-16
10:15:51
Email
U mnie było tak: jadłam kilka razy dziennie małe posiłki, dużo wody mineralnej i niedenrwowałam się, że ważę za dużo. W ciąży przytyłam ok. 20kg i po Oli (dużo ruchu przy dwójce dzieci) straciłam to w pół roku. Trzeba niestety dużo cierpliwości. Nie jeść za dużo słodyczy, tylko raczej owoce, warzywa. No i nie przejadać się. Dobrze pomaga w chudnięciu karmienie piersią.
majka
2005-09-16
13:33:36
Email
no tak,wszysto pięknie.Karmię piersią i w ogóle...wszędzie juz jestem chuda,brzucha prawie nie mam ....a to co jest to znikoma zgąbczał skra która z kazdym dniem sie wchłania,problem moj polega na tym,ze potwornie wywalily mi biodra i nie mogę wejsc w zadne spodnie z przed ciazy,choć uda i brzuch by na to spokojnie pozwoliły,to te cholerne biodra wszystko blokują,boję sie ze zostanę już taka szeroka,nie przytylam duzo ,bo 13 kg.Moim zmartwieniem są wilkie biodra,powiedzcie czy one wroca do dawnego stanu...boje sie ze nie,wygladam smiesznie....wszedzie chuda a w biodrach jak słoń.
elisabetta
2005-09-16
18:08:59
Email
Ja zaraz po porodzie jadłam tylko gotowane pokarmy, sama też wzięłam się za siebie. Jak kotlet to tylko z surówkami bez ziemniaków czy frytek!!! Jak kiełbaski z wody bądź podsmażane to z ogórkiem konserwowym bez chleba i masła itd. Polecam!!! Sprawdzone!!!! Do tego jeszcze mój mąż złamał nogę gdy córka miała 2 miesiące i musiałam zastąpić go w pracy (biznes rodzinny) I tak praca przez cały dzień w nocy wstawanie do małej pomału pomogły mi zrzucać zbędne kg. Ale to też trochę trwało. Nie dawno ważyłam 52 kg!!! To aż 5 kg mniej sprzed ciąży!!! Serdecznie pozdrawiam!!! Mój nr gg: 6889783

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum