szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - prośba do dobrych mam


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
alicja
2005-09-09
Email
Witajcie mamusie. Mam do Was jedno pytanie,za 4 dni powinnam urodzić moje maleństwo,ale nie mam kompletnie zadnych oznak porodu,który powinien już się jakoś zaznaczać w moim organizimie,no choćby opadnietym brzuszkiem.Tymczasem mnie sie wydaje,jakby ta moja dzidzia była jeszcze wyżej niz przedtem i przyznam,ze trochę mnie to niepokoi.Kiedy byłam w poniedziałek u ginekologa,to widziałam,że on także zwrócił uwagę podczas badania KTG na móje wysoko ułożnone dziecko,bo brzuch mam twardy,jakby napęczniały.Ale nic nie powiedział,dotknął tylko lekko i kazał zasłonić brzuszek...a ja głupia nawet nie zapytałam,czy takie "coś" jest normalne i nieszkodliwe....a teraz się martwię.Może jest tu na forum jakaś dobra mamusia,która miała podobne odczucia jak ja.Aha,czy zawsze przed porodem opada brzuch??i czy zawsze są jakieś typowe,książkowe oznaki porodu??Jeśli nie,to bardzo proszę niech mi któraś z was napisze co czuła w dzień porodu,czy były to jakieś konkretne skórcze,bóle...i jak długo się one zaczeły przed akcją porodową...
andzia
2005-09-09
14:48:29
Email
Witaj pisalysmy juz na ten temat na formu Kazda kobieta przechodzi to inaczej ja nie mialam zadnych oznak ksiazkowych nic az wstalam rano w dzien terminu z Usg i zaczelo sie nawet nie wiedzialam o co chodzi na poczatku ale szybko sie rozkrecalo :).Wiec nie mart sie czekaj cierpliwie ja mialam 3 dni roznicy miedzy terminem z miesiaczki a term z Usg Napewno bedzie dobrze Jesli nic sie nie bedzie dzialo w dzien terminu adzwon do swojego lekarza. Ale uwiez wszystko moze sie zmienic z minuty na minute 3maj sie Duzo sily zycze
anaisia
2005-09-09
15:29:44
Email
Ja też nie miałam żadnych oznak, brzuch nie opadł, czopa sluzowego nie widziałam na oczy, dzień przed porodem gin powiedział, że "tu się jeszcze długo nic nie zacznie". A jednak :)Powodzenia!!!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum