szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Wzniecenie porodu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Dominika
2005-09-08
Email
poniewaz minal juz tydzien od wyznaczonej przez lekarza daty porodu wyslano mnie wczoraj na badania do szpitala czy z malenstwem jest wszystko w porzadku i kiedy okazalo sie , ze ma wystarczajaca ilosc wod plodowych i serduszko bije tak jak powinno ,wyslano mnie do domu i kazano dzisiaj zglosic sie ponownie do szpitala na wywolanie porodu ( podobno podadza mi dozylnie oksytocyne, ktora wznieci skurcze)...i stad bierze sie moje pytanie do Was dziewczyny, czy ktoras miala podobna sytuacje , badz slyszala cokolwiek na temat przebiegu takiego porodu?? zaczynam sie troszke niepokoic bo podobno przy wzniecaniu porodu skurcze sa bardziej bolesne niz przy normalnym porodzie...bardzo prosze o szybka odpowiedz bo za kilka godzin bede juz lezala na szpitalnym lozku... pozdrawiam wszystkie dziewczyny czekajace na swoje malenstwa i obecne na forum mamusie...
Dominika
2005-09-20
01:06:17
Email
"nie taki diabel straszny..." :)) minelo juz 10 dni od porodu i przyjscia na swiat mojego upragnionego malenstwa (Kubus wazy 3.5 kg i mierzy 53 cm) i jest najgrzeczniejszym dzieckiem na swiecie:)) oprocz spania i cyca nie robi nic , no czasem sie powierci albo usmiechnie do mamy, takze jestem bardzo szczesliwa, bo dzieki temu ze to taki aniolek, bardzo szybko udalo mi sie wrocic do formy po porodzie... czekalam na odpowiedz od ktorejs z dziewczyn dotyczaca wywolywania porodu ale nie doczekalam sie ,bo w ten sam dzien lezalam juz na lozku podlaczoa do kroplowki i tak jak napisalam wczesniej , nie taki diabel straszny... porod pomimo moich obaw okazal sie calkiem do zniesienia, owszem bolalo i to bardzo(rodzilam 13 godzin) ale jak juz zobaczylam maluszka to wpadlam w taki stan euforii ze o bolu momentalnie zapomnialam... takze wszystkie brzuchate mamusie, nie martwcie sie i nie bojcie bo naprawde chwila przyjscia waszego szczescia na swiat bedzie niezapomniana , to wspaniale przezycie... pozdrawiam Was serdecznie i zycze szczesliwych rozwiazan ...
anaisia
2005-09-20
16:32:35
Email
Gratuluję i życzę Wam wszystkiego dobrego i mnóstwa szczęśliwych chwil. Fajnie, że masz dobre wspomnienia z porodu i ze wszystko przebiegło jak należy. Mój synek ma już ponad 2 latka a ciągle pamiętam tą chwilę kiedy wzięłam go na ręce po raz pierwszy jakby to było wczoraj. Dawaj zdjęcia do albumu bobasków!!!
Joasia
2005-09-20
18:30:59
Email
Gratulacje Dominika i wszystkiego najlepszego dla Ciebie i maleństwa.
Agata
2005-09-20
23:18:16
Email
Gratulacje dla mamy i maluszka:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum