szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - zaparcia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kamila23
2005-09-07
Email
Mam pytanie,jakie sa naturalne potrawy ktore moge jesc,zeby zlikwidowac zaparcia i wzdecia.Juz nie moge wytrzymac,czuje sie jak wielki balon.Poradzcie mi co mam zjesc,zeby je zlikwidowac.
maja
2005-09-07
16:20:49
Email
polecam suszone owoce, ale również banana lub nektarynke na czczo u mnie działa. W najgorszym wypadku czopek glicerynowy - efekt murowany
ania 77
2005-09-07
19:10:02
Email
ja jadam wszelkiego rodzaju kasze (zawierają błonnik) i dużo owoców (niekoniecznie suszonych) i praktycznie nie mam problemu z zaparciami. Także woda przegotowana z odrobiną miodu lub kompot z suszek przed śniadaniem powinny pomóc.
abc
2005-09-07
21:21:18
Email
na mnie nie dzialaja zadne czopki, tylko owoce, zwlaszcza jablka. po porodzie trzeba sie wtproznic, wiec polozne dawaly nnam czopki-wsztstkie lataly do wc tylko ja nic. zjadlam po kryjomu kompot z jablek i pomoglo. otreby, suszki tez nie wywoluja u mnie oczekiwanej reakcji
kachna27
2005-09-12
07:40:24
Email
jabłka i śliwki. Jestem w 16 t.c, sliwek mam pod dostatkiem, więc wcinam i praktycznie nie wiem co to zaparcia :)
kyja
2005-09-12
09:16:16
Email
staraj sie pic duzo wody, suszone owoce, jabłka,pieczywo z nasionami, duzo warzyw, otreby-powinno pomóc.Aa, i w miare mozliwosci troche ruchu-spacery.Pozdrawiam
ilona81
2005-09-26
21:18:18
Email
Hej.. jestem juz w 11 tygodniu ciąży.. i od samego początku męczą mnie zaparcia :( pije mnóstwo wody, soków i innych płynów, jem prawie same owoce, zmieniłam nawet pieczywo, ale nic nie pomaga, lekarz przepisał mi Duphalac to taki syropek, powinno pic sie go w czasie sniadania... no i pomaga, działa natychmiastowo ;) Jednak źlę sie po nim czuje, jestem okropnie zmęczona i boli głowa przez cały dzień :( Zaczęłam więc pić go na noc..ale to nic nie daje..na noc nie działa.. co robić, by czuc sie dobrze, i normalnie wypróżniać ?
bleble
2005-10-05
18:48:52
Email
hehe ja tam nie miałam zaparc do konca ciazy co2-3 dni normalka, za to po porodzie zaczely sie nawykowki, dziciak ryczy a ty sie boisz isc do toalety,,,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum