szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Upragniona Zuzia!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
olenka77
2005-09-06
Email
Witajcie dziewczyny!Długo mnie nie było,bo lezałam w szpitalu 10dni i wczoraj wyszlam do domu z moją maleńką córeczką.Urodziła się 1 września o 6 rano, mierzyła 54cm i miała 3200g.Rodziłam dość długo bo 14 godzin i chociaż byłam przed terminem to miałam paskudne wody(zielone i gęste) i maleńka nie oddychała jak się urodziła(tzw.zamartwica i tylko 3pkt na początek,a po 10min już 8pkt),więc musiała jeden dzień leżeć w inkubatorze gdzie wpuszczali jej tlen.Oboje z mężem strasznie cierpieliśmy co będzie z nią dalej,czy będzie zdrowa(chociaż zachowywała się jak normalny noworodek)?Ale przed wyjściem ze szpitala zdrobili jej usg główki i wypisali jako zdrową!!!Bóg nas nie opuścił,ale narobiła nam nasza Zuzia stracha.Teraz dużo śpi,je i robi piękne kupki,a jak czuwa to tak ślicznie na nas patrzy swoimi dużymi oczkami jak guziczki.I ma tak dużo włosków,ciemnych, że w szpitalu robiły jej pielegniarki irokeza na głowie-wyglądała cudownie w "nowoczesnej" fryzurze.A mój mąż,przy porodzie był lepszy od położnej i nie wyobrażam sobie rodzić bez niego,bo dzięki niemu oddychałam jak należy i jak spadało tętno dziecka to pilnował oddechów żeby malutką dotlenić.Teraz jest w niej zakochany bardziej niż we mnie i spełnia obowiązki ojca jak najlepiej-bardzo mi pomaga.Pozdrawiam Was wszystkie i życzę cudownych chwil z Waszymi maleństwami,a ciężarnym szczęśliwego rozwiązania.Pa!
agnieszka74
2005-09-06
20:13:19
Email
Małe rączki potrafią
ulepić kwiatek z plasteliny
Narysują słońce roześmiane
Zbudują domek z klocków
Małe rączki potrafią napisać mama,
i przynoszą mi jabłko czerwone
ocierają łzy i splatają się tuż nad szyją.
W małych rączkach mieści się cała miłość.
Nasze gratulacje dla szczęsliwych rodziców i duzo zdrówka dla malutkiej kruszynki !!! - Agnieszka z Kubusiem :)))

renya
2005-09-06
20:18:17
Email
Oleńka! Serdeczne gratulacje dla dzielnych Rodziców! Witamy kolejnego Aniołka w naszym gronie i życzymy wielu cudownych chwil z Maleństwem

Julia
2005-09-06
20:56:03
Email
Olu my również przyłączamy się do gratulacji i życzymy Wam samych szczęśliwych i radosnych chwil! Dużo zdrowia i szybkiego powrotu do formy! :o)
Eryka
2005-09-07
08:41:07
Email
Gratulacje:) Wracajcie szybciutko do sił. Pozdrawiam:)
agucha
2005-09-07
13:02:07
Email
Wielkie brawa dla dzielnych kobiet jakimi bez watpienia jesteście :) Trzymamy kciuki za Wasz szybki powrót do pełni sił i zdrówka. Buziaczki :*:*
Anna
2005-09-07
13:15:17
Email
Niech każdy dzień przynosi Wam coraz więcej radości i pociechy z maleństwa, życzą Miłoszek z mamą
Agata
2005-09-07
22:26:11
Email
bardzo się cieszę, że wszystko dobrze się skończyło. Cieszcie sie teraz sobą - bo to jest najpiekniejsze....przesyłam całuski dla bobaska
Dorka
2005-09-08
18:56:46
Email
Gratulacje :):) Super, że wszystko w porządku, niech Zuzia zdrowiutka już będzie i zakochanym rodzicom zmartwień nie przyprawia :):)
ela 79
2005-09-13
20:06:39
Email
oleńka 77 u mnie było kochana z porodem tak jak u ciebie tyle że rodziłam normalnie porod sie cofnal i rodziłam perzez cesarkę pod narkoza a michalek tez nie oddychał jak się urodził i dostal 3 w skali abgar tez mu robili usg glówki i wypisali jako dzieckio zdrowe-drze o niego i placze codzienniee za miesiac mamy wizyte w poraqdni patologii ciąży-czy ty tez tam bedziesz chodziła prosze cie o kontakt ze mną podaje nr gg1783721-prosze odezwij sie do mnie,teraz michaś ma 2 tyg a ja zauwazyłam że jakos dziwnie glówkę do tyłu wygina i już zastanawiam sie czy to jest normalne-jest taki slodki i kochany oszaleliśmy na jego punkcie pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum