szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Czy to możliwe ????


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dorima
2005-09-06
Email
Witam, czy możliwe jest że w trakcie pierwszego miesiąca ciaży występuje krwawienie tak jak normalne miesiączkowe ?? Temperatura cały czas jest dość wysoka nie było wyraźnego spadku... słyszałam że to czasem się zdarza....
weronika
2005-09-06
17:13:01
Email
Owszem tak sie zdarza,ja rowniez tak mialam.Będąc w pierwszym miesiącu ciąży miałąm normalną miesiączkę,tyle tylko,ze dostałam ją 2 dni wcześniej niż powinnam...o ciąży dowiedziałam się jak już byłam w 7 tygodniu i był to dla mnie ogromny,ale pozytywny szok;)Także przygotuj się,bo wszystko jest możliwe;)))
Eryka
2005-09-07
09:14:06
Email
Też słyszałam, że w czasie ciąży mogą być takie objawy, ale skonsultuj przyczyny tego krwawienia z ginekologiem
dorima
2005-09-07
09:32:17
Email
Cały czas się zastanawiam czy nie zrobić testu mimo miesiączki właśnie, wasze posty utwierdzają mnie w przekonaniu że nie zaszkodzi....
Jagoda
2005-09-07
10:45:52
Email
Jeżeli podwyższona temperatura utrzymuje się powyżej 16 dni, to ciąża jest prawdopodobna, nawet mimo pojawienia się krwawienia.
Zrób test :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum