szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Pomocy!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
elisabetta
2005-09-03
Email
Witam wszystkich!!! Kobiety pomóżcie!!! Raptem dwa miesiące temu miałam łyżeczkowanie, lekarz zalecił ostrożność przez okres 6 miesięcy... a tu miesiączka mi się spóźnia już 3 dzień!!!! I do tego podwyższona temperatura!!! O Boziu, tak się boję.. a jak zaszłam i znów się nie uda bo za wcześnie... Pomóżcie, proszę podnieście mnie na duchu, bo chyba oszaleję!!! Już nie chcę znowu trafić do szpitala... Pozdrawiam Ela
agnieszka74
2005-09-04
18:09:46
Email
Witaj Elu !!!
Mysle ze powinnas zrobic to co się robi w takich sytuacjach czyli pójśc do lekarza ewentualnie zrobic jeszcze test..
Mam nadzieje ze wszystko jest po Twojej mysli - Pozdrówka !!!!

Alina
2005-09-04
19:19:05
Email
Kiedy poroniłam ginekolog polecił mi abym odczekała 2 miesiące przed zajściem w następną ciążę. Nie możesz wpadać w panikę, bo może akurat to, że zaszłaś wcześniej nie oznacza, że Twojemu dzidziusiowi coś zagraża. Idź do ginekologa i powiedz o swoich obawach, upewnij sie czy jesteś w ciąży i stosuj się do wskazówek ginekologa. Ja znów jestem w ciąży (już III trymestr) i wsztystko jest w porzadku. Każda ciąża jest inna i trzeba mieć nadzioeję, że wszystko będzie dobrze. Udaj sie na wizytę i bądź dobrej myśli. Pozdrawiam serdecznie:)
elisabetta
2005-09-04
21:38:21
Email
Dziękuję Wam dobre duszyczki za słowa otuchy ;-))) W przyszłym tygodniu pójdę do lekarza...zobaczymy..oby się udało!!!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum