szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - boli mnie brzuch


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kika
2005-09-02
Email
Witajcie jestem tu pierwszy raz i nie oczekuje super dokładnej porady co mi jest bo tego to chyba nikt nie wie;)Za 14 dni mam termin porodu,od 2 dni tak potwornie boli mnie dół brzucha,szczegolnie przy siedzeniu,nie wiem od czego,moze sie przeziebielam i teraz pecherz daje sie we znaki bo do toalety tez zaczelam czesto biegac doslownie z kropelka moczu.Dzis w nocy bolalo mnie naprawde bardzo,do takiego stopnia,ze postanowilam isc do lekarza,ale teraz juz mnie nie boli,wiec zrezygnowalam,martwie sie ze bede zalowac jak znow zacznie mnie bolec,powiedzcie od czego to moze byc??
monia25
2005-09-02
11:48:02
Email
ja jestem w 38 t.c. i też boli mnie podbrzusze, ból jest bardzo podobny do takiego miesiączkowego. ja też bardzo się obawiałam co to może być na szczeście mój lekarz powiedział że to już zaczęły się skurcze przepowiadające i mój organiżm przygotowuje się do porodu. pozostaje mi tylko zacisnąć zęby i czekać.pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum