szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - 10 wrzesień


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
WERONIKA
2005-08-30
Email
Czy może jest tu jeakas mamusia,która podobnie jak ja termin tulenia swojego szkraba w ramoinach ma wyznaczony na 10-tego września?? ?? ??
Basia
2005-08-31
10:19:27
Email
Ja co prawda mam termin na 2 października, ale to też niedługo - prawda? Poza tym zawasze może być wcześniej. Pozdrawiam!
Eryka
2005-08-31
12:15:11
Email
Ale fajnie!!! Masz termin na moje urodziny:) Mój synek zaś wg terminu powinien pojawić się na świecie 29 września. A jak to bedzie - zobaczymy. Pozdrawiam:)))
monia 25
2005-08-31
14:06:46
Email
ja mam jeszcze bliżej na 19 września, ale czuję że to może być nieco wcześniej
Dominika
2005-08-31
21:52:31
Email
moj termin z usg to 5 wrzesnia wiec juz tuz, tuz... pierwszy termin mialam na dzisiaj (obliczony przez lekarza z ostatniej miesiaczki) ale z tego co widze a raczej czuje to poczekam sobie jeszcze troszke... jak narazie nie mam zadnych skurczy przedporodowych ani innych objawow stad wrazenie ze ta ciaza bedzie trwala wiecznie :)) ale nia martwie sie tym skoro dzidziusiowi jest u mnie dobrze niech sobie w brzuszku posiedzi te kilka dni dluzej...
hanka
2005-09-01
10:02:58
Email
moj termin to 17 wrzesnia! Ale w poniedzialek bylam u gin, i powiedzial ze mam rozwarcie na 3 cm. Wiec juz zaczelo sie dziac :)) Moja mala strasznie sie spieszy :)) Ale ja sie ciesze ze niedlugo bede jak przytulac :))))))
weronika
2005-09-01
10:23:13
Email
ja właśnie też mam wrażenie ze moja ciąża będzie trwała wieczność...bo niestety nie mam żadnych skurczy,nie odczuwam też bólu w podbrzuszu,a na plecy też narzekac nie mogę;)Brzuszek "stoi" ciągle w tym samym miejscu i chyba nie ma zamiaru opaść;)-w ogóle nie czuję,się porodowo!!!...a chyba juz jakieś objawy przedporodowe powinny się pojawić;)dziwna sprawa;)Pozdrawiam was wszystkie i napiszcie jak coś nowego;)
monia 25
2005-09-01
11:00:21
Email
ja wczoraj byłam u gina, powiedział że malęnka może urodzić się w każdej chwili, mam juz skurcze przepowiadająće. określił jej wagę na 3200 spora, bedzie ale mówi żę dwa tygodnie tzn. mogę pochodzić chociaż brzuch mi już też opadł.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum