szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - pulsujący brzuszek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
WERONIKA
2005-08-29
Email
Witam,mam gorącą prośbę,od czasu do czasu odczuwam w brzuszku takie dziwne bardzo szybkie,ale dość rytmiczne pulsowanie,coż to może być takiego???Początkowo sądziłam,że to mój maluszek ma czkawkę,ale wątpię by to rzeczywiscie była czkawka,bo to pulsowanie utrzymuje sie dość długo,a czkawka trwa (CHYBA) przeciez parę minut,wnioskuję to po sobie,więc moge się mylić.Dlatego bardzo was proszę,co może oznaczać to pulsowanie,co prawda nie jest ona az tak czeste i w zaden sposob nie boli,ale martwię się ze to dzidzia informuje mnie w taki sposób,że dzieje się z nim coś bardzo niedobrego;(...
justyna
2005-08-29
11:21:15
Email
nie martw się na zapas.ja też miałam podobne obawy, ale lekarz i położna stwierdzili, że to tylko czkawka i naprawdę nie ma się czym martwić, moją córcię taka czkawka złapała akurat na badaniu ktg.niektóre dzieciaczki mają po prostu skłonność do czkawki. aha, pocieszyło mnie też to, że dla maluszka czkawka nie jest tak uciążliwa jak dla dorosłego człowieka, więc nawet nie zwraca na nią uwagi. oczywiście poradź się lekarza, to przecież bardzo subiektywne odczucia, ale nie wpadaj w panikę. pozdrowienia
Gosia
2005-08-30
08:04:50
Email
Weroniko potwerdzm,to czkawka wiec sie nie martw,moje malenstwo tez tak pulsowalo w brzuszku:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum