szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - mięśnie po cesarce


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mati81
2005-08-26
Email
Hej dziewczyny powiedzcie mi jak u was było z mięśniami brzucha po cesarce? Ja próbuje robić brzuszki ale nie moge się wcale podciągnąc do kolan :( nie czuje nic zadnego naciągania mięśni. powiedzcie co robić? czy to normalne chciałabym wrócic do formy, przed ciążą nie miałam problemów z cwiczeniami. pozdrowionka
MoNiSiA
2005-08-27
08:28:15
Email
Polecam ściągający pas poporodowy - po cesarkach jak najbardzij można go nosić. Super wciąga brzuszek - sama go wypróbowałam i jestem bardzo zadowolona :) Jeszcze raz polecam i pozdrawiam
mati81
2005-08-28
09:25:24
Email
Dzięki monisia juz go stosuje ale chcialabym poza tym cwiczyć mięśnie poprzez skłony no i nie bardzo moge:(
MoNiSiA
2005-08-28
20:23:22
Email
Acha, to rzeczywiście co innego :( Nie mam pomysłu :(
Nikoleczka
2005-08-29
05:21:14
Email
Od porodu mineło juz 7msc. tez miałam cesarkę.Do tej pory nie mogę robic brzuszkow z wyprostowanymi nogami choc czasem bardzo sie staram ale za to ze zgiętymi nogami jakos mi tam wychodzi :))Probonuje Tobie robic inne ćwiczene np. rowerek przy tym równiez napina sie brzucholek :D
mati81
2005-08-29
21:52:15
Email
Mam nadzieję że uda mi się wkrótce wrócic do formy:)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum