szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Pytanko


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
samalandra
2005-08-26
Email
Hejka!! Mam pytanko. Otóż jestem 5 miesięcy po porodzie i zastanawiam się kiedy dostanę okres. Karmię piersią chociaż jakieś dwa mięsiące temu podczas dnia moja córka cycusia nie chciała dlatego dostawała inne mleczko. Myślałam że już wtedy dostane bo karmiłam przecież tylko w nocy. Dziewczyny jak to z wami było? Kiedy dostałyście pierwszą po porodzie miesiączkę i czy zaczęły się wam regularne cykle? Mogę dodać, że moją antykoncepcją był stosunek przerywany. Mam tylko jakieś zwykłe mętne białawe upławy i temperature poniżej 37 stopni(jak byłam w ciąży to miałam powyżej 37).Tak się tylko zastanawiam czy może czasem nie doczekam sie okresu za kolejne 9 miesięcy:-))...(cholern... mdłości i wymiotów jeszcze nie mam) Może kupić test ciążowy...? Wkurza mnie to bo ja od początku miałam wszystko jakieś skomplikowane i nieregularne:-/
Syllwia
2005-08-26
14:41:12
Email
cześć. ja przez cały czas karmienia nie miałam okresu, a karmiłam 16 miesięcy! pod koniec też zadko, a mimo to nie miałam okresu. też myślałam ze może jestem w ciąży , bo nieraz zdażyło się to robić bez zabezpieczenia, a nic bardziej błędnego uważać że jeśli się karmi to nie ma płodności. ja 1 okres po zupełnym odstawieniu od piersi dostałam po 7 tygodniach. zaznaczę ze przed ciążą miałam bardzo różne długości cyklu. Teraz też powinnam mieć już okres a co nic to nic! Pozdrawiam.Syllvia
samalandra
2005-08-26
18:05:52
Email
Chyba nie jestem w ciąży jeśli test ciążowy mówił prawdę. To pewnie nie mam okresu bo karmię. Dzięki Sylwia:-))
Syllwia
2005-08-29
17:57:16
Email
więcej wypowiedzi o podobnym problemie znajdziesz w dziale "Matki, żony, kochanki" temat: miesiączka

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum