szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Jak termometr?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Eryka
2005-08-24
Email
Hej dziewczynki! Powoli kompletuje wyprawke i mam dylemat jaki powinnam kupić termometr do mierzenia temperatury dzidziusiowi. Pani w sklepie namawiała mnie na elektroniczny. Są też jakieś takie do przykladania na czoło i takie, jakich używały nasze mamy. Słyszałam też o termometrach z gumowymi końcówkami. Proszę doradźcie jaki wybrać, żeby był dobry, ale nie miał bardzo kosmicznej ceny (słyszałam że są też termometry za 150 zł - a na taki niestety mnie nie stać). Pozdrawiam:)
dominikasz
2005-08-24
19:09:10
Email
hej.Ja też już powoli kompletuje wyprawke bo termin za 4 tygodnie.Kupiłam w sklepie termometr elektroniczny ale w smoczku.dzieciaczek na 2 minuty dostaje smoczka i sie wyswietla temperatura.kosztował 38 zł wiec to chyba nie majątek.Pozdrawiam i trzymam kciuki.pa
MoNiSiA
2005-08-24
20:50:59
Email
Moja Julia nie ciągnie smoka więc u mnie nie sprawdziłby się ten sposób. Nie każdy maluch toleruje smoczki :(
Agata
2005-08-24
23:20:52
Email
Ja mam zwykły rtęciowy - i tym mierzę małej temp. w pupie(3 minutki i gotowe i do tego najdokładnieszy pomiar). Elektroniczny nie sprawdził sie bo pokazywał tak dziwne temperatury, że w końcu schowałam go do szafy.
Eryka
2005-08-25
10:28:28
Email
Agatko! Ja też myślałam o takim zwykłym, ale jak zobaczyłam taką różnorodność termometrów to zaczęłam sie wahać. A jak mała znosi trzymanie termometru w pupce?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum