szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - swędząca skóra


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Dagmara
2005-08-23
Email
Witam,mam pytanie: jestem w 35 tyg. i od jakiegoś czasu bardzo mnie swędzi skóra na brzuchu,poprostu ciągle sie drapię. Wiem że dzidzia rośnie i skóra sie rozciąga zresztą od początku ciąży smaruje się kremami i oliwka na rozstępy.Ale ostatnio skóra swędzi mnie nawet po obfitym wsmarowaniu w nią kremu.Czy to znak że jednak tworzą się te rozstępy? Narazie żadnych nie ma ale może po porodzie się okaże?
maja
2005-08-25
16:47:01
Email
swędząca skóra może być objawem od strony wątroby, maleństwo uciska i to może być objawem tzw. cholestazy najlepiej skonsultuj sie z lekarzem, możt to być też po prostu rozciąganie sie skóry głowa do góry pozdrawiam
kyja
2005-08-26
19:37:38
Email
też mnie swędziała skóra-smarowałam ją cały czas, rozstępów się nie nabawiłam.Chyba wiąże się to z rozciąganiem skóry, może wiązać się z wątrobą-dokładnie nie pamiętam co i jak, ale aby to potwierdzić robi sie próby wątrobowe. POzdrawiam
andzia
2005-08-26
22:49:22
Email
Sprawdz w archiwum bylo na ten temat ja mialam podobny problem nie chce cie straszyc ale powinnas isc do lekarza i to zglosic przeczytaj na arch taki sam temat
Nikoleczka
2005-08-29
05:35:57
Email
Wcale nie zwracaj uwagi na to bo skora swedzi od tego ze brzuszek jest juz coraz,coraz większy i skora sie rozciąga,mnie tez swędział.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum