szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - piekący ból pod żebrem


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
nikita
2005-08-23
Email
Witam.Jestem w 37 tyg.ciąży,juz od pewnego czasu mam potworny ucisk na żebra,ale tłumacze to sobie tym,że mam mały brzuszek,a dzidziuś rosnąc rozpycha sie i nóżkami zapiera mi w żebra.Teraz jednak kiedy dziecko "opadło" niżej i ból żeber znacznie się zmniejszył,pojawiło sie potworne piekące kłucie pod prawym żebrem,wydaje mi sie nawet,że wyczuwam w tym miejscu jakieś zgrubienie w kształcie grubej żyły jub,czegos podobnego,zaczyna mnie to martwić.Ból jest czasami nie do zniesienia,a zedne leki mi nie pomagają.W nocy jezeli zasne choć na pół godzinki to jest juz prawdziwy cud.Nie wiem co robić,nie chcę panikować i biegac do lekarza z kazym bolem,bo uzna mnie za histeryczkę,ale czuje niepokój i nie wiem czy powinnam posłuchać swojego instynktu czy rozsądku.Poradzcie mi czym moze byc spowodowany taki ból.
Agata
2005-08-23
13:39:14
Email
Nikita to z pewnością są objawy zbliżającego porodu - dzidzia szykuje się do wyjścia. Ale na twoim miejscu i dla twojego spokoju skontaktowałabym się z lekarzem. I napewno nikt nie uzna cię za histeryczkę - bo w końcu chodzi to o twoje i dzidzi zdrowie. Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum