szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - dziewczyny z wroclawia pomozcie :-)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
aureliasun
2005-08-17
Email
dziewczyny pomozcie! 10 wrzesnia biore slub cywilny teraz jestem w 28 tygodniu wiec brzuszek duzy.... mam problem ze strojem, w sklepach ciazowych nie ma eleganckich rzeczy a w duzych rozmiarach jak w worku znacie jakies sklepy??? piszcie kazdy jaki znacie z odzieza ciazowa lub wiekszymi rozmiarami blagam bo inaczej to pojde chyba w dresie do slubu...
MoNiSiA
2005-08-17
21:48:18
Email
Może na allegro jest coś ciekawego? Zobacz :-)))
aureliasun
2005-08-17
22:47:21
Email
dzieki ale na allegro nic takiego nie ma na wlasny slub a pozatym z takim brzuszkiem to juz bez przymierzenia raczej strach kupowac, dzieki A MOZE JAKAS DOBRA I TANIA KRAWCOWA ZNACIE?
renya
2005-08-18
12:07:20
Email
czesc! co prawda nie jestem z Wrocławia i nie wiem jaki duzy masz brzuszek, ale gdybys miala mozliwosc podjechac do Olesnicy (to tylko 30km) to na Traugutta jest sklep, gdzie moglabys cos eleganckiego znalezc - mnie sie np.bardzo podobal jasnobezowy komplecik: ciazowe spodnie i tunika - mysle, ze moglby spelnic role slubnego ubranka... pozdrawiam
abc
2005-08-19
12:41:57
Email
ja bralam slub w 22 t.c i mialam suknie z wypozyczalni za 200 zl.byla bardzo ladna, elegancka i co najwazniejsze...bardzo dobrze maskowala brzuch i ci , co nie wiedzieli , ze jestem w ciazy, nic nie zauwazyli.w takich wypozyczalniach czesto sa sukienki bardzo ladne i w wiekszych rozmiarach.pozdrawiam
kyja
2005-08-20
00:36:42
Email
juz gdzieś wczęśniej był poruszany temat odzieży ciążowej.Codziennie jak idę do pracy mijam sklep z rzeczami dla dzieci na Sądowej, tuż przy krzyżówce z Piłsudskiego i na wystawie są umieszczone ubrania ciązowe-komplety, ale do ślubu chyba się nie nadają:-(Może uszyj u krawcowej tunikę i spodnie w pastelowym lub białym kolorze?Może w H&M na Swidnickiej coś znajdziesz?albo w Galerii Dominikańskiej lub 'Pedecie"?
Bea
2005-11-24
10:45:28
Email
Polecam wszystkim sklep internetowy z odzieżą ciążową: http://www.mamaija.ig.pl/sklep/main.php

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum