szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Lepszy prywatny czy niekoniecznie??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
polishgirl
2005-08-17
Email
Dziewczyny poradźcie. Jestem w 9 tyg.ciąży, miałam juz dwie wizyty oraz USg. Poszłam do lekarza przyjmującego w szpitalu. Wydał się sympatyczny, ale jakim jest fachowcem nie wiem. Mieszkam w Tarnowie od niedawna, to moja pierwsza ciąża i nie mam pojęcia który lekarz ginekolog jest tutaj "dobry". Czy warto iśc do prywatnego gabinetu, czy Wy za każdą wizytę płaciłyście?, przecież tych wizty w ciągu całej ciąży jest bardzo dużo. Poradźcie! Z góry dziękuję
Basia
2005-08-17
16:40:16
Email
Ja jestem obecnie w 33 tc i chodzę do lekarza prywatnie. Niestety mam wrażenie że jak sie płaci to się ma. Jestem zadowolona ze swojego lekarza, mam często robione USG, co jest dla mnie bardzo ważne, bo wiem, że z dzidzią jest wszystko o.k. Koleżanki, które chodziły do przychodni za darmo nie były do końca zadowolone. Ale myślę, że nie ma reguły, bo ty możesz trafić na świetnego lekarza. Wizyt jest rzeczywiście sporo, ale myślę, że warto - dla dobra dziecka.
olenka77
2005-08-17
18:38:32
Email
Cześć.Ja też chodzę prywatnie,ale można powiedzieć że dobrze wybrałam lekarza,bo chyba z połowa ciężarnych w moim mieście do niego chodzi.Zresztą w zeszłym roku ten lekarz prowadził przez całą ciążę moją koleżankę i była bardzo zadowolona.Ja też jestem,chociaż przyznam, że były momenty mojego "rozczarowania?",ale podobno ten lekarz taki jest i jak Cię nie postraszy to kobieta nie zadba o siebie należycie.On chce żeby jego pacjentki były przyjmowane na oddział z morfologią 14 i rodziły dzieci po 4 kg,to tak pół żartem,pół serio,ale chce żeby po porodzie było z nimi jak najmniej kłopotów.Zeby przychodziły i wychodziły ze szpitala jako okaz zdrowia z takim samym zdrowym bobasem.Jednym słowem,trochę nadgorliwy.Do tej pory miałam 12 wizyt,a w następnym tygodniu czeka mnie ostatnia.Ciekawe czy spełnię jego oczekiwania?Hahaha!
polishgirl
2005-08-17
19:12:41
Email
Dziekuje za rady. Własnie przed chwila dowiedziałam sie , że ten lekarz do którego chodzę, prawdopodobnie nie jest dobry. Będę musiała zmienic lekarza i pewnie pójdę na wizte prywatnie. Też zależy mi na dobru dzieciaczka i moim.
andzia
2005-08-18
08:49:46
Email
Ja chodzilam do prywatnego gina z jednego zrezygnowalam i kolezanka dala namiary na rewelacyjnego ordynatora szpitala warszawskiego REWELACJA!!
Eryka
2005-08-18
13:12:22
Email
Witej polishgirl:) Mieszkam niedaleko Tarnowa. Pozdrawiam krajankę:)))Ja chodze prywatnie do dr Magdaleny Sak. Dużo osób ją chwali. Ja eż jestem z niej zadowolona. Jest delikatna. O wszystko mogę zapytać bez strachu, że popatrzy na mnie jak na UFO. Płacę 50 zł za wizytę - co jak sie orientowałam nie jest w porównaniu z innymi lekarzami tak dużo (chociaż nie powiem, bo nie mam zbyt bujnego portfela) Lekarka przyjmuje też w przychodni na Nowym Szpitalu, tylko mi trudno byłoby się do niej rejestrować. Ty mieszkasz w samym Tarnowie, więc pewnie byłoby łatwiej. Z innych lekarzy mogę Ci polecić ordynatora Starego Szpitala prof. Fialę. Koleżanka do niego chodzi i jest bardzo zadowolona. On bierze 70 zł za wizytę. Jeśli chcesz to mogę jeszcze popytać o dobrych specjalistów. Pozdrawiam serdecznie:)
polishgirl
2005-08-18
13:34:49
Email
Bardzo Ci dziękuję, to cenne informacje. Napewno skorzystam. Dostałam też od szwagierki ostatnio informacje o niejakiej dr Rytwińskiej i dr Zyguła, że sa fachowe. No zobaczymy kogoś będę musiala wybrać. Dziekuje raz jeszcze
Eryka
2005-08-18
21:02:33
Email
Rytwińską też znam osobiście. Pracuje na Starym Szpitalu, a za wizyty prywatne bierze 60 zł. (przynajmniej tyle brała w zeszłym roku). Byłam z niej zadowolona. Na każdą pacjentkę poświęca wiele czasu i można z nią bezpośrednio porozmawiać. Co do opinii na temat prowadzenia ciąży słyszałam od kilku osób, że jest polecana i dobra. Raz tylko spotkałam sie z opinią negatywną, że sie w czymś poważnym nie wyznała. Pewnie do niej bym poszła, ale wcześniej za namową koleżanki udałam się na konsultacje do Sakowej i tam już zostałam. Pozdrawiam Cie serdecznie:)))
Julia
2005-08-19
21:23:53
Email
Hej, ja chodziłam do normalnej przychodni do bardzo miłej pani ginekolog, nic nie płaciłam za wizytę. Byłam bardzo zadowolona, pani doktor poświęcała mi sporo czasu i odpowiadała na każde pytanie. Myślę, że najpierw warto się rozejrzeć za lekarzem, który nie przyjmuje prywatnie, bo też można trafić na fajnego. W końcu 50 zł za każdą wizytę to sporo, można już za to coś kupić dla dziecka.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum