szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - obolaly brzuch


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
aureliasun
2005-08-11
Email
czesc mamusie ,mialyscie takie dni ze nawet palcem nie mialyscie sily ruszyc? ja jestem w 27 tygodniu i juz czasami na nic nie mam sily a wstac z lozka to juz łoooo wyczyn z tym brzuchem, a do tego mam dzisiaj jakis taki obolaly ten brzuch to normalne? albo czasami taki twardy jak skala?
Jagoda
2005-08-11
16:01:05
Email
To normalne, że Ci się nic nie chce czasami :), ale z twardym jak skała brzuchem bym się na Twoim miejscu skonsultowała z ginem.
Joasia
2005-08-11
21:26:53
Email
Ja jestem w 25 tyg. i też mnie boli brzuch czasami mam takie uczucie jakby od środka był w siniakach. najgorzej boli mnie gdy w nocy przewracam sie np. z pleców na bok to mam taki bol jakby w boku, który jest na górze coś mi sie obrywalo, po chwili na szczęście przechodzi.
aureliasun
2005-08-12
13:58:28
Email
no ja joasia tak samo mam czasami to normalne?
Joasia
2005-08-13
22:42:19
Email
Nie napisałam, że boli mnie gdy chodzę po schodach, mieszkam na 2 pietrze i po wejściu na pierwsze pietro mam już okropny ból w podbrzuszu. W ogole nie mogę chodzić na spacery czy zakupy muszę się oszczędzać. Moja gina powiedziała, że to nie jest normalne i skierowała mnie w czerwcu do szpitala (bo ja mam tak od początku ciąży). Muszę na siebie uważać i nie przemęczać się, bo ponoć będę miała już tak do końca ciąży. Ale ty powiedz to swojemu lekarzowi na wizycie, zobaczysz co Ci powie. Może to tylko u ciebie przejściowe ? (Mój nr gg 1007100)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum