szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - przygotowanie do karmienia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Pysia
2005-08-10
Email
Cześć dziewczyny! Jestem w 21 tyg. ciąży, a termin mam na 28.12.2005r.już nie mogę się doczekać :-) Chciałabym się Was zapytać, czy w jakiś sposób i jaki należy przygotowywać piersi do karmienia? Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam Życzę zdrowia!
aureliasun
2005-08-10
18:09:30
Email
hej mamuska , mi lekarka powiedziala zebym sobie brodawki smarowala oliwką i delikatnie naciagala codziennie,ma to niby pomoc i zachartowac przed karmieniem a czy pomoze nie wiem sprawdze jak urodze dzidzi ( termin na 7 listopad), pozdrawiam
Eryka
2005-08-10
20:18:12
Email
Mi też polecała natłuszczać brodawki oliwką i masować frotowym materiałem. Pozdrawiam:)
Aśka
2005-08-11
12:59:25
Email
mnie lekarka poczatkiem siódmego miesiąca zaleciła 2 razy dziennie, po jednej minucie pocierać brodwaki ręcznikiem. Tą samą radę dostała od pani w aptece przy kupnie kremu na brodawki.
Aśka
2005-08-11
13:00:41
Email
przesadziłam, to było początkiem ósmego miesiąca.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum