szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Ciąża...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
...szmara...
2005-08-09
Email
Po pierwsze - podobno od pettingu mozna zajsc w ciąze,tylko czy sperma na palcu włozonym do pochwy wystarczy?! Po drugie - Od jakiegos tygodnia(kiedy robiłam to z moim partnerem miała koncowke dni płodnych)czesto oddaje mocz, mam zaparcia, bolał mnie jajnik(mam dostac za niedlugo okres,wiec kamien spadł mi z serca,a potem przeczytała gdzies,ze to tez oznaka ciązy),nie mam apetytu...czy to mozliwe,ze jestem w ciązy?!A moze poprostu przez to czego sie naczytałam wmawiam to sobie,a potem wydaje mi sie,ze mam wszystkie objawy?!


agnieszka74
2005-08-10
10:36:51
Email
podobno można i wystarczy....
Dagmara
2005-08-10
15:58:03
Email
może kup sobie test ciążowy i sprawdz...
MoNiSiA
2005-08-13
20:30:48
Email
Nawet zdarzały się kobiety w ciąży - dziewice, więc można zajść w ciąże od tego. Wystarczy spokojnie kropelka aby zajść w ciąże. Dla nas to mało a dla komórki jajowej - dużooo. Ja miałam wzmorzony apetyt na początku ciąży. Wszyscy byli w szoku ile potrafiłam zjeść! :) Wiesz co? Naprawdę czasem psychika robi swoje i zwykłe oznaki dla Ciebie mogą teraz być objawiami ciąży, ale oczywiście może to być ciąża. Też jestem tego zdania - zrób test w dniu planowanej miesiączki, chyba że ona się już pojawi :)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum