szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Niedlugo i ja będę mamą!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
olenka77
2005-08-09
Email
Witam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie.Dziś dowiedziałam się, że za 2 tygodnie urodzę! To był dla mnie szok! bo mam termin na 6 września,ale strasznie się też ucieszyłam.Niestety czasem już jestem zmęczona i mam ochotę urodzić,ale dopiero dziś mnie oświeciło,co mnie czeka,ile emocji,wrażeń i wreszcie przytulę moje maleństwo.Aż chce mi się płakać,taka jestem wzruszona i dlatego chciałam się z Wami podzielić tą wiadomością.
aureliasun
2005-08-09
20:22:43
Email
gratulacje, ja mam termin na 7 listopada i tez juz nie moge sie doczekac zwlaszcza ze nadal jest dla mnie niespodzianka jakiej plci bedzie moje malenstwo bo na usg tak sie wiercilo ze doktor nie byl w stanie zobaczyc haha
MoNiSiA
2005-08-09
20:51:57
Email
Gratuluję Wam :) Powodzenia
renya
2005-08-09
21:58:17
Email
Ten czas oczekiwania jest niesamowity, ale warto czekać... Nagrodą jest dzieciątko tulone w ramionach... Powodzenia, Dziewczyny. Wy też się doczekacie!!!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum