szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - DO WSZYSTKICH


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
gigabyte
2005-08-08
Email
Witam serdecznie wszystkich bylam w szpitalu i mnie wypuscili bo nic sie nie dzialo dzidzi nie chce wyjsc a termin mialam na 04 i nic wiec moja gin stwierdzila ze wedlug usg bedzie bardziej prawdopodobny termin a wychodzi na 19 wiec wypuscila mnie jeszcze i w czwartek 11 ide spowrotem tym razem mam nadzieje ze wyjde juz z dzidzia ach mecza mnie ale daje rade jakos sie trzymam to dla dzidz ktora niedlugo zobacze pa pozdrawiam was wszystkie wszystkie na tym forum dam znac jak sie dzidzi urodzi szykuje juz wszystko do szpitalka i dla dzidzi pa pozdrawiam.
renya
2005-08-08
12:59:18
Email
Moja maleńka się pospieszyła (a miałam termin dopiero na 19.08), Twoja dzidzia zwleka... Taki ich urok ;))) Uważaj na siebie i trzymaj się cieplutko, a my trzymamy kciuki za szybciutkie rozwiązanie. Pozdrawiamy serdecznie Renya i Alinka
Michalina
2005-08-08
13:13:49
Email
Trzymajcie się i dajcie znać, jak już będziecie razem. Pozdrawiamy :)
Eryka
2005-08-08
20:09:49
Email
Dużo siły i wytrwałości życzę:) Pozdrawiam serdecznie:)
gigabyte
2005-08-09
13:50:31
Email
Dziekuje Wam dziewczyny za mile slowa i serdecznie Was pozdrawiam pa dam znacjak tylko wrucimy do domku.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum