szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Poduszeczka dla niemowląt


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
agucha
2005-08-07
Email
Witajcie kochane ! Dawno nic nie pisałam więc postanowiłam nadrobić zaległości :)) Mam pytanko odnośnie tego czy dawałyście maluszkom pod głowkę jakieś poduszeczki czy też nie ? w różnych źródłach różnie piszą na ten temat, chociaż przeważają opinie, że lepiej nie bo zdrowiej dla kręgosłupa. Na allegro znalazłam jakąś specjalną poduszeczkę dla niemowlaczków dla zainteresowanych wklejam adres : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59741663 pisze tam, że zapewnia bezpieczny sen. Co wy o tym sądzicie ? Jestem w 32 tygodniu i pomału zaczynam gromadzić wyprawkę dla mojego słoneczka :)) przemiłe zajęcie!!! Ale przy okazjii pojawia się mnóstwo watpliwości czy kupic czy tamto, czy do wózka śpiwór czy pościel ? Maluszek urodzi sie na przełomie września i października wiec może byc już chłodno. Licze na Wasze fachowe rady moje kochane przyszłe i obecne juz mamuśki :)) i oczywiście buziaczki dla Was i Waszych maluszków...
agnieszka74
2005-08-07
15:07:02
Email
Hej Agucha !! Mój Kubus do tej pory spi na takiej poduszcze ..chociaz ostatnio woli bardziej miękkie. Ale to jest dobra sprawa dlatego że nie jest za miękka dzieki czemu maluszek nie wetknie w nia noska (co przy normalnej poduszce moze grozic uduszeniem),a jednoczenie uchroni przed zadławieniem ponieważ dziecko leży głowka troszkę wyżej.
Posciel możesz kupic..chociaz mi wystarczył rożek, taka własnie podusia, prześcieradelko i kocyk..Pozdrówka !!!
P.S. Ja tą poduszkę kupiłam w jakiejs promocji w leclercu za ok. 15 zł. Aha ..i przyzwyczajaj maluszka od początku..

Julia
2005-08-07
16:30:58
Email
Agucha był już tu gdzieś temat o poduszce dla dziecka. Mój Bartek śpi na poduszce, ale takiej bardzo płaskiej. Dziecko nie powinno mieć wysoko pod głową, ale taka płaska poduszka nie zaszkodzi, a dzidziuś ma przytulniej pod główką. Jeśli chodzi o wózek...Bartek urodził się 25 września, na spacery wkładałam go do gondoli i przykrywałam kocem, a jak było słonecznie i ciepło, to odpinałam pokrywę gondoli i leżał sobie tylko pod kocykiem. Nie ma co przygrzewać dziecka. Śpiwór też spokojnie możesz kupić później, przyda się na pewno na zimę, wczesniej nie. A jak się już urodzi dziecko to będziesz dokładnie wiedziała, jakie jest duże i co będzie dla niego odpowiednie. Od września do zimy jeszcze daleko, dziecko zdąży urosnąć :o)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum