szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - kosmetyki w ciąży


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kachna27
2005-08-03
Email
Cześć brzuchatki! Może któraś z Was poleci mi sprawdzone kosmetyki których warto używać w ciąży? Wiem że najlepiej bezzapachowe, naturalne itp.,itd. Jestem dopiero w 10 t.c ale chciałabym wiedzieć co i od kiedy używać przeciwko rozstępom itp. Przeszukałam nasze forum do 10 strony i nic nie znalazłam, więc doszłam do wniosku że będzie szybciej jak się po prostu zapytam :)
olenka77
2005-08-03
20:46:18
Email
Jeśli moge doradzić,to smaruj sobie już po każdej wieczornej kąpieli brzuch,uda, pośladki i piersi oliwką dla dzieci.Przy okazji też przetestujesz,która jest najfajniejsza i będziesz mogła potem smarować nią dzidziusia.Ja się smarowałam oliwką zawsze wieczorem od kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży,dopiero w 7 miesiącu 2xdziennie Fissanem,a teraz rano innym kremem p\rozstępom (Sanosan)a wieczorkiem oliwką i jak do tej pory nie mam ani jednego.Jestem w 35 tyg.c. i mam w plusie 16kg.A skóra jest miękka, elastyczna i gładka.
agucha
2005-08-03
21:43:46
Email
Potwierdzam ! Oliwka jest najlepsza ! Ja delikatnie wcieram w jeszcze mokrą skóre po kąpieli mniej więcej co drugi dzień. Jestem w 32 tygodniu i tez żadnych rozstępów, na plusie wprawdzie dopiero 9 kg ale dosyc późno zaczełam to smarowanko. Udanej pielęgnacji i ślicznego brzuszka życzę :))
Michalina
2005-08-04
12:55:57
Email
Ja używałam Fissan, ale dopiero od 4-go miesiąca. Pozdrawiam
Dagmara
2005-08-04
21:51:12
Email
czy ten fissan kupuje sie w aptece? a sanosan?
ola77
2005-08-05
13:26:48
Email
polecam kosmetyki z serii Mustela, jestem w 39 tyg.c. używam kremu na rozstępy mniej więcej od 4 m-ca 2x dziennie i jak dotąd to nie mam ani jednego, skóra jest gładka i krem bardzo delikatnie i przyjemnie pachnie. ja sama skorzystałam z porad bardziej doświadczonych kolezanek i nie żałuję, choc może ten krem do najtańszych nie należy. ale tubka starcza na długo, a efekty sa widoczne. pozdrawiam!
mati81
2005-08-05
21:16:50
Email
Ja tez używałam kremu Mustella i wielu innych a rozstępów mam mnóstwo:((((((( i to wszedzie uda posladki no i brzuch :((
Joasia
2005-08-05
22:06:49
Email
A ile kosztuje ten krem Mustella i gdzie mozna go kupić?
polishgirl
2005-08-20
11:38:33
Email
Czesc Dziewczyny. Zauważyłam że na mojej twarzy i szyji wyskakują brzydkie wypryski i krostki. Przed ciążą nie miałam żadnego problemu z cerą, miałam buzię gładziutką bez żadnego pryszcza, a teraz ojej... Czy tak już będzie przez całą ciążę czy to tylko na początku?? A może powinnam zmienić kosmetyki do twarzy. Używam garnier mleczko i tonik łagodzący , krem na dzień Eris i na noc garnier ultra lift. A jakie Wy używałyście lub używacie kosmetyki w ciąży??
polishgirl
2005-08-20
11:39:12
Email
Czesc Dziewczyny. Zauważyłam że na mojej twarzy i szyji wyskakują brzydkie wypryski i krostki. Przed ciążą nie miałam żadnego problemu z cerą, miałam buzię gładziutką bez żadnego pryszcza, a teraz ojej... Czy tak już będzie przez całą ciążę czy to tylko na początku?? A może powinnam zmienić kosmetyki do twarzy. Używam garnier mleczko i tonik łagodzący , krem na dzień Eris i na noc garnier ultra lift. A jakie Wy używałyście lub używacie kosmetyki w ciąży??
biba6
2008-01-04
14:43:58
Email
Mam problem, nie wiem czy moge uzywac zelu do mycia twarzy garnier natural Skin Pure, prosze o odpowiedz... dziekuje z gory..
majka_76
2008-01-04
15:50:18
Email
generalnie w ciąży można używać wszystkich kosmetyków, oprócz tych bardzo mocnych, czyli z kwasami owowcowymi. Myślę, że żel do twarzy nie zaszkodzi dziecku. Pozdrawiam
ciekawa
2008-01-04
18:47:38
Email
To prawda używaj wszystkiego co chcesz ale ze względu na szalejące hormony odradzam, kwasy owocowe, jakieś ostre złuszczania naskórka i kremy z retinolem bo narobisz sobie przebarwień. Skóra nie przepuści nic do dziecka nie martw sie-oczywiscie myśle tu o kosmetykach nie jakiś szkodliwych truciznach:) Jak chcesz farbuj włosy i rób pasemka. Tylko z łykaniem czegokolwiek zawsze pytaj lekarza:)Takie jest moje zdanie i mojego gina:)Acha kosmetyki na celulit odstaw-nie ma sensu nic nie pomogą póki nie urodzisz zadbają już o to twoje hormony.
niekat
2008-01-07
10:18:10
Email
prawda jest tkaa ze obojetnie czym byś sie nei smarowała to jak masz meić rozstepy to bedizesz je miała grunt w tym zeby zmniejszyc ich ilosć i tu oliwka sprawdza sie rewelacyjnie.mnie w pierszej ciązy wyszły na bokach brzucha dopeiro po terminie (przenosiłam corke o 5 dni) a teraz jestem w 30tc i na razie cisza.Codziennie na mokra skóre daję oliwke i dodatkowo na brzuszek dośc tłusty krem do ciała Dove (granantowy słoik z biała nakretka). jesli chodzi o to czego unikac to chyab wszelkich drenujących mocnych kosmetyków anty celulitowych i wyszczuplajacych boz awieraja m.in kofeine...
mayasun
2008-01-09
23:57:10
Email
Pomimo iz nie jestem alergiczka, po pierwszym uzyciu balsamu Nivea wyskoczyly mi na nogach wypryski, ktore baaardzo mocno swedzialy (wczesniej uzywalam juz kosmetykow Nivea wiec tym bardziej mnie to zdziwilo) po tygodniu okazalo sie, ze jestem w ciazy, to byl 2 miesiac. Osobiscie radze uwazac, uzywalam Avon, bo spradzone na mnie odlat ale inne tez.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum