szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - peknieta częsc szyjki w ciązy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Muminka
2005-08-03
Email
czesc wrocilam, od gina i mi powiedzial ze mam od poprzedniego porodu peknięta częsc szyjki macicy a jestem w 27 tyg ciązy.Biore fenotrol na skurcze Co wy myslicie czy to peknięcie zewn nie jest dla mnie bardzio grozne czyli sie mam oszczędzac i tak robie.A może ktos tak mial i drugie dziecko urodzil naturalnie i nie przed czasem bo boje sie aby za wczesnie nie urodzić chociaz GIN poiwedzial że wewn wszystko dlugo zamkniete i ok ale obawy mam.Poradzcie mi coś.a jeszcze szkoda bo nikt po I porodzie mi nie mówil o pekniętej szyjce a rodzilam na KAROWEJ ju z tam nie bede nmiela zaufania skoro po porodzie 5 lat temu i potem na kontrolach nikt mi o tym nie powiedzial TERAZ MOJ GIN MI POWIEDZIAL SKAD TO sie wzielo i mam te problemy
Muminka
2005-08-03
13:36:10
Email
Może ktos coś wie jak to jest z tę peknięta szyjka w ciązy
Muminka
2005-08-05
20:52:36
Email
szkoda że nikt nic na ten temat nie wie
Michalina
2005-08-06
10:10:55
Email
Muminka, próbowałam coś na ten temat wyhaczyć w internecie, ale nic nie znalazłam. Sama rodziłam przez cc więc o normalnym porodzie nie mam pojecia nie mówiąc już o pęknięciu szyjki. Najlepiej zapytaj jakiegoś kompetentnego lekarza. Pozdrawiaj
Jagoda
2005-08-07
08:48:03
Email
Pęknięcie szyjki macicy zabliźnia się jak każda rana. Przebyte urazy szyjki mogą być przyczyną trudności w utrzymaniu ciąży i trudności przy porodzie drogami natury, ale zawsze jest to sprawa indywidualna - nie martw się na zapas, a o sposób porodu zapytaj swojego gina.
Muminka
2005-08-07
17:04:37
Email
Bardzo dzi ekuję za odpowiedz.Jestem tetraz w 27 tyg. i mam nadzieje że donosze do chociaż 37 bo tam mam niec odstawiony fenoterol ..Ja na razie jest ok ale często sie teraz kontroluje co tydzień juz we wtorek mam USG

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum