szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - szpitale w Radomiu i W -wie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Dagmara
2005-07-28
Email
witam. Może jest na forum ktoś z Radomia kto rodził w naszym mieście? Który szpital lepszy? A jak to jest ze szpitalami w Warszawie? Pozdrawiam
andzia
2005-07-28
23:05:54
Email
JA RODZILAM W SZPITALU NA INFLANCKIEJ W WARSZAWIE I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA PERSONEL FACHOWY I MILY POLECAM
anika
2005-07-28
23:44:39
Email
Ja rodziłam na Wołoskiej w szpitalu MSWiA. Miałam tam najbliżej. I nie żałuję. Bardzo miły personel, szczególnie położna, która odbierała poród. Troche przedmiotowo traktoali nas lekarze podczas codziennych obchodów, ale te trzy dni jakoś dało sie wytrzymać. Oddział czysty, łazienki nowe i czyste. Polecam.
Muminka
2005-08-01
11:59:28
Email
ja wlasnie leżalam na ginekologii ale zamierzam rodzic na WOLOSKIEJ powiedz mi czy połozna bo chce iśc ją sobie zamowic kosztuje tam jeszcze 600 zl taka prywatrna a moze jakies nazwiska poloznych dzieki z góry
anika
2005-08-01
22:51:36
Email
Hi. Nie płaciłam za położną (ale w zeszłym roku chyba tez kosztowało 600zł), sama mi sie trafiła. Byłam bardzo z niej zadowolona. Niestety nie pamiętam jej nazwiska. Niewysoka blondynka w okularach, z bardzo sympatycznym wyrazem twarzy. Tylko tyle pamiętam. Przy drugim dziecku bardzo bym chciała znowu na nią trafić.
Muminka
2005-08-02
13:51:29
Email
Anika a sale potem po porodzie śa 2 czy 4 osobowe a dzieci przy mamie? dzieki za odpowiedzi z góry
Muminka
2005-08-02
13:52:44
Email
ANIKA a teraz kiedy w jakim miesiacu bedziesz rodzic ja pod koniec pażdziernika lub na początku listopada
anika
2005-08-02
22:40:42
Email
Tak wiec sale sa dwu trzy i cztero osobowe. Jedna sala prywatna płatna(cos koło 280zł za noc!!). Dzieciaczki są z mamusiami. Ja jeszcze nie jestem w ciązy, ale kto wie moze sie zdecyduje juz etraz na druga dzidzie. Teraz musze sie zajac dzidzia ale jak bedziesz miec wiecej pytan to pisz, napewno odpowiem. POozdrowionka
Amelia
2005-08-06
11:14:37
Email
Ceść Ja jestem z Radomia rodziłam ma Tochtermana nie byłam zadowolona nikt mnie nie nauczył karmić mojego maleństwa a ona nie umiała uchwycić brodawki zaczeli dawać jej glukoze i mleko z butelki. Zaistniał tez jeszcze jeden problem omyłkowo chcieli ją zaszczepić dwa razy. Jak będe miała następne dziecko dla porównania urodze na Józefowie. Pozdrawiam
Anka
2005-08-08
16:59:31
Email
Ja nie polecam INFLANCKIEJ: brudno, ZERO opieki ze strony lekarzy i pielęgniarek. Maluch wyszedł ze szpitala z infekcją górnych dróg oddechowych, a ja z ogólnym zakażeniem całego organizmu - efekt: dwa miesiące na różnego rodzaju antybiotykach (w tym dożylnych). Obchód ginekologiczny odbywał się bez wypraszania osób odwiedzających, które to spokojnie mogły przebywać 24h na dobę. Na plus można było tylko zaliczyć fakt, iż kolejnego dnia podczas obchodu pielegniarka poradziła nam, żebyśmy pilnowały telefonów i pieniędzy, bo każdy może tu wejść. NIE MOŻNA BYŁO SIĘ DOPROSIĆ JAKIEJKOLWIEK INFORMACJI: po co dziecko zabierają, jakie badania mu robią, itp. PODOBNIE BYŁO Z "POMOCĄ": (1) nikt nie miał woli, żeby pomóc przy przystawieniu małego do piersi (może tak pechowo trafiłam, że akurat były święta i wszyscy świętowali :(), (2) mąż interweniując u pielęgniarki - miałam 39,6 - usłyszał, że to jest niemożliwe bo pół godziny temu jak mierzyli miałam tylko 37 z hakiem. Przy przyjęciu nie interesuje ich żadna dokumentacja medyczna, żadne wskazania, przeciwskazania. Dziewczynie kazali urodzić siłami natury 4,6kg dziecko, bo cesarkami popsuliby sobie statystyki (jak to powiedział jeden z lekarzy). I jeszcze jedno .. co mnie rozbawiło do łez: podczas obchodu ginekologicznego PAN DOKTOR spojrzawszy w moje krocze spytał się: "a co to za sznureczki?" - nie wiem czy to miałbyć żart.
Muminka
2005-08-09
14:07:53
Email
Anka co ty jestem w szoku!!!!!
Dagmara
2005-08-10
16:03:35
Email
okazało się że będę miała cesarke w Warszawie na Karowej. może któraś z was tam rodziła ? jak tam jest z czystością i opieką?
andzia
2005-08-12
12:34:48
Email
Anka jestem w szoku po przeczytaniu tego co napisalas. Ja lezalam na Inflanckiej i jestem zadowolona ale moze dlatego ze jestem pacjentka ordynatora. A jak dawno rodzilas? ja w maju tego roku
Anka
2005-08-16
16:54:10
Email
Andzia - na przełomie roku

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum