szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Jak przyspieszyć poród?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Nusia
2005-07-26
Email
Jestem w 39 tyg. od 3 tygodni mam objawy przepowiadające zbliżający się poród, lekarz na USG już 3 tygodnie temu mówił, że urodzę w ciągu 2 tygodni, pod koniec tygodnia mają być upały, od 5 dni ciągle siusiam, mam skurcze przepowiadające, zwłaszcza po współżyciu - bolesne i trwające prawie przez cały dzień, które potem same przechodzą, schudłam 0,5 - 1 kg. i już nie mogę się doczekać przytulenia maluszka. Poradźcie jak przyspieszyć poród albo jak przeżyć oczekiwanie? Jestem zdesperowana.
Jagoda
2005-07-26
19:36:47
Email
Ej, to na dniach, sądząc po objawach! Był już taki temat, dawno temu - poszukaj w archiwum, tam jest sporo ciekawych pomysłów ;))))
mati81
2005-07-26
20:20:03
Email
Kochana Nusiu doskonale cie rozumiem ja tez nie mogłam doczekać sie narodzin mojej kruszynki:) niestety mi nic nie pomagało na przyspieszenie porodu urodziłam w 3tygodniu po terminie i to przez cesarke po kilkunasto-godzinnej próbie wywoływania porodu przez lekarzy. Uwierz mi próbowałam wszystkiego- sok z malin, mycie okien, chodzenie po schodach, współżycie:) itp. mam nadzieje ze tobie coś pomoże, a jeśli nie to pozostaje ci cierpliwie czekać;) ŻYCZE POWODZENIA I TRZYMAM KCIUKI!!!!
Nikoleczka
2005-07-28
05:58:50
Email
Porod mozna przyspiszyc jesli kochasz sie z chłopakiem w ostatnich dniach ciąży.Ponoc nasienie męzczyzny tak działa.Wiem,bo sama w taki sposób wywołałam :))

Asteria
2005-07-28
07:32:17
Email
Ja nie mialam takiego problemu, moj nawet wstrzymywali od 6 miesiaca a i tak maly urodzil sie 24 di wczesniej...ALe slyszalam wlasnie ze mycie okien i sex pomagaja. Albo wybierz sie na dlugi spacer i zakupy, to pomoglo mojej ciotce, wrocila do domu i pojechala od razu do szpitala :) Powodzenia!!
kyja
2005-07-28
07:45:06
Email
ja bardzo aktywnie spędziłam dzień poprzedzający poród-praca, świński trucht na małe zakupy, odwiedziny u mamy w szpitalu, świński trucht do domu, obiad i zakupy w hipermarkecie ( wyposażenie torby do szpitala+kosmetyki dla dzidziusia)-w domu byłam po 22-giej, o 24 pojechałam do szpitala.Dodam,że nie spodziewałam się ,że tak szybko urodzę-w 39 tc, byłam przekonana,że mam przed sobą jeszcze ze 2-3 tygodnie ( malutki brzuszek, moja mama rodziła zawsze w 42-43 tc).Słyszałam,że dobre też jest mycie okien i wchodzenie po schodach.Powodzenia!!
Jagoda
2005-07-28
08:47:05
Email
Mycie okien - potwierdzam :).
Przed Bożym Narodzeniem wypucowałam całe mieszkanie, łącznie z wyszorowaniem wszystkich kafelków w łazience i czyszczeniem fug, tylko okien nie myłam. I nic - ani skurczu. No to okna też umyłam - i po kilku godzinach zaczęły się skurcze.
Beth
2005-07-28
16:23:25
Email
Moja koleżanka zrobiła sobie gorący prysznic i podziałało. Kąpiel w wannie też jest dobra.
anaisia
2005-07-28
18:22:21
Email
Wiecie co, to dzidzia daje znak do rozpoczęcia porodu kiedy jest gotowa. Mama ma niewiele do gadania. Może warto wykazać się jeszcze odrobiną cierpliwości w końcówce, choć wiem, ze to trudne...
Batunka20
2008-09-18
16:46:08
Email
cześć wszystkim! słuchajcie zostało mi trzy tygodnie do wyznaczonego terminu i chciałabym to jakoś przyspieszyć.. chciałabym urodzić już dziś.. jak sobie pomóc? poradzcie. pozdrawiam!
ciekawa
2008-09-18
18:43:21
Email
Kochana a czemu ty chcesz pospieszać maluszka? Ja urodziłam 10 dni wcześniej, mąż przewiózł mnie po wertepach, dużo chodziłam, uprawialiśmy seks i jakoś tak wyszło ale na silę 3 tygodnie przed terminem-oj oj po co?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum